2024 © Asociace vizážistů a stylistů ČR

KURZY vypsané termíny | kurzy individuální | o škole | ubytování | přihláška a pravidla | jdu na kurz

Asociace vizážistů a stylistů

České republiky

V kurzu Umění stylingu s draperií spolu budeme, zejména z praktické stránky, stylovat různé materiály a textury do podoby šatů. Hotový styling na modelce je zcela k nerozeznání od skutečně ušitého oděvu. Na druhou stranu vám umožní rychlý a efektní styling který vytvoříte přímo na těle modelky z připravených draperií. Jsme schopni připravit desítky stylů šatů, topů ale třeba také vyvázat kalhoty nebo sukni. Ukážeme vám ty nejlepší techniky, které v sobě kombinují jednoduchost, variabilitu a úžasnou míru kreativity. Po absolvování kurzu budete schopni z jakéhokoliv kusu látky vytvořit rychle a efektivně atraktivní outfit třeba na fotografování nebo show.

U většiny stylingu nepoužíváme ani špendlíky ani lepení. Základem všeho je zkrátka dobrý nápad. Z množství možných stylů, které vytváříme potřebuje špendlíky nebo svorky naprostá menšina.Náplň výuky:Lektor:


Petr Lukeš, prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR

Petr Lukeš, praxe v oboru od rou 1995, práce pro Yves Saint Laurent, Dior, později tvorba trendů kolekcí pro Salvette, v oboru přednáší od roku 95, od roku 1997 prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR. Praxe při líčení pro módní fotografii, přehlídky, TV a také širokou vlastní klientelu. Od roku 2001 se plně věnuje také módní fottografii. Více o lektorovi najdete na webu petrlukes.com


Termín:

1.-2. Května 2021


Cena:

2 550,-


Obtížnost kurzu a požadované předchozí vzdělání:


V tomto případě není požadováno předchozí vzdělání ani praxe v oboru.Osvědčení:

Certifikát Asociace vizážistů a stylistů České republiky o absolvování a rozšiřování kvalifikace.


Praktické uplatnění:

Díky dokonalé orientaci v dámském stylu se dokonale uplatníte v poradenství klientkám.


Další možné vzdělávání:

Stylista, Styl,  Image muže, PIB, které dokonale doplní nabyté znalosti.

 

 přihláška
  na
  kurz


UMĚNÍ STYLINGU S DRAPERIÍ

Na obrázcích nejsou použité, špendlíky. Sedm z osmi obrázků je aranžováno z jedné látky. A to nejlepší je, že pět z osmi ukázek na obrázcích netrvalo déle než 5 minut.


Forma výuky:
Prezenční výuka. Na tento kurz musíte přijet k nám do učeben v Praze na Barrandově

UČEBNA