2021 © Asociace vizážistů a stylistů ČR

LiveZilla Live Help
KURZY vypsané termíny | kurzy individuální | o škole | ubytování | přihláška a pravidla | jdu na kurz

Asociace vizážistů a stylistů

České republiky

Lektor:


Petr Lukeš, prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR

Petr Lukeš, praxe v oboru od rou 1995, práce pro Yves Saint Laurent, Dior, později tvorba trendů kolekcí pro Salvette, v oboru přednáší od roku 95, od roku 1997 prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR. Praxe při líčení pro módní fotografii, přehlídky, TV a také širokou vlastní klientelu. Od roku 2001 se plně věnuje také módní fottografii. Více o lektorovi najdete na webu petrlukes.com


O kterých jste zatím neslyšeli.


Dotkneme se v podstatě každé oblasti od přípravy pleti, přes texturování podkladu a  nové techniky aplikace mekeupu. Vychytané triky pro vylepšení řas, modelace očí. Reálný contouring a zcela nové techniky Highlightingu. Naší pozornosti neuniknou ani rty. Prozradím vám skvělý trik, jak rty o které není dobře pečováno, jsou suché a popraskané vyspravit před líčením v rámci minut, ale také se naučíme nové techniky modelování rtů a zcela fantastické tekuté efekty. Máme pro vás připravené naprosto nové techniky, ale také techniky postavené na více než dvaceti letech zkušeností. Některé záměrně nedávám ani do popisu kurzu. A pokud budete s nácvikem šikovní, přidáme ještě pár osvědčených tipů navíc.Náplň výuky:
Kurz je zaměřen na velmi praktické ovládnutí speciálních technik, které jsou buď tak moderní, že ještě nejsou příliš rozšířené. Dále technik, které většina vizážistu tají, protože patří k výbornému utajeném u arzenálu, který pomáhá dosáhnout mimořádných úspěchů

Termín:

9.-10. Února 2019

Cena:

2 278,-


Obtížnost kurzu a požadované předchozí vzdělání:


Předchozí vzdělání minimálně na úrovni kurzů Vizážista. Tento kurz není určen pro začátečníky. Je potřeba zvládat základní techniky líčení do dobré úrovni.Osvědčení:

Certifikát Asociace vizážistů a stylistů České republiky o absolvování a rozšiřování kvalifikace.


Praktické uplatnění:

Zvýšení konkurenceschopnosti osvojením si nových technik a zdokonalením stávajících. Zdokonalení  rukopisu. Zvládání technik patřících ke špičce v oboru.


Další možné vzdělávání:

Kurz lze snadno rozšířit o poznatky Barevné typologie II, Styl, P.I.B, Profesionální image muže, Účes pro vizážisty, Líčení. Poznatky z barevné teorie uplatníte také při Fotomakeupu.

 

 přihláška
  na
  kurz


DESET TRIKŮ V MAKEUPU