2017 © Asociace vizážistů a stylistů ČR

LiveZilla Live Help
Kurzy | workshopy | kurzy foto | kurzy osobní | tréninky | o škole | ubytování | přihláška a pravidla | jdu na kurz

Asociace vizážistů a stylistů

České republiky

Praktické uplatnění:


Zvýšení konkurenceschopnosti osvojením si nových technik a zdokonalením stávajících. Zdokonalení  rukopisu. Zvládání technik patřících ke špičce v oboru.


Požadované předchozí vzdělání frekventantů:


Předchozí vzdělání minimálně na úrovni kurzů Vizážista. Tento kurz není určen pro začátečníky. Je potřeba zvládat základní techniky líčení do dobré úrovni.Osvědčení:


Certifikát Asociace vizážistů a stylistů České republiky o absolvování a rozšiřování kvalifikace.Lektor:


Petr Lukeš, prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR

Petr Lukeš, praxe v oboru od rou 1995, práce pro Yves Saint Laurent, Dior, později tvorba trendů kolekcí pro Salvette, v oboru přednáší od roku 95, od roku 1997 prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR. Praxe při líčení pro módní fotografii, přehlídky, TV a také širokou vlastní klientelu. Od roku 2001 se plně věnuje také módní fottografii. Více o lektorovi najdete na webu petrlukes.com

Deset moderních technik, tipů a triků v makeupu
O kterých jste zatím neslyšeli.


dotkneme se v podstatě každé oblasti od přípravy pleti, přes texturování podkladu a  nové techniky aplikace mekeupu. Vychytané triky pro vylepšení řas, modelace očí. Reálný contouring a zcela nové techniky Highlightingu. Naší pozornosti neuniknou ani rty. Prozradím vám skvělý trik jak rty o které není dobře pečováno, jsou suché a popraskané vyspravit před líčením v rámci minut Ale také se naučíme nové techniky modelování rtů a zcela fantastické tekuté efekty. Máme pro vás připravené naprosto nové techniky, ale také techniky postavené na více než dvaceti letech zkušeností. Některé záměrně nedávám ani do popisu kurzu. A pokud budete s nácvikem šikovní, přidáme ještě pár osvědčených tipů navíc.Náplň výuky:
kurz je zaměřen na velmi praktické ovládnutí speciálních technik, které jsou buď tak moderní, že ještě nejsou příliš rozšířené. Dále technik, které většina vizážistu tají, protože patří k výbornému utajeném u arzenálu, který pomáhá dosáhnout mimořádných úspěchů