2024 © Asociace vizážistů a stylistů ČR

Asociace vizážistů a stylistů

České republiky

JAK DOBRÝ JE VÁŠ STYL ?

__

Nezávisle zhodnotíme Váš styl. Nebo styl vašich zaměstnanců. Vezměte si na sebe to nejlepší co máte a ukážeme Vám silné stránky i slabiny. Jak dobré to opravdu je.


Jak to funguje ?

V domluvený den za Vámi přijdeme a zhodnotíme Váš styl odívání podle našeho sedmibodového hodnocení. Buď dopadnete skvěle a pak Vás odměníme jistotou skvělého stylu a nebude Vás to stát ani korunu a nebo najdeme slabiny, na které Vás upozorníme. Dále je to na Vás.


Kolik to stojí ?

V případě, že nenajdeme žádný nedostatek neplatíte nám nic, je to tedy zdarma. Pokud najdeme nedostatky máte dvě možnosti. Zaplatíte pouze za službu “Jak dobrý je váš styl” paušální částku 5000,- Kč. Nebo nás pověříte odstraněním nedostatků a zdokonalením stylu. Pak Vám cenu hodnocení odečteme od celkové ceny služeb a je tedy opět zdarma.


Jak dlouho to trvá ?

Vždy záleží na množství hodnocených outfitů a množství osob, které se hodnotí. V každém případě uděláme vše pro to, abychom Vás nezdrželi více než je nutné.

Kdo hodnotí ?

Hodnocení pro Vás vypracuje přední stylista Petr Lukeš s bezmála třicelitou praxí v oboru. Pravidelně hodnotí styl oblékání předních politiků, všech našich prezidentů a prvních dam po roce 89. Pravidelně hodnotí styl byznysmenů, ministů a předních osobností. Styl vyučuje již od roku 1995 také pro Asociaci vizážistů a stylistů ČR. Zároveň se stará o svou klientelu v osobním i byznys stylu odívání.


Jaké aspekty hodnotíme ?

Sluší Vám Váš styl, hodí se k tomu co děláte. Posoudíme materiály, barvy, doplňky a boty a u skupin navíc jak působíte spolu. Neopomeneme ani ak působíte na důležitých fotografiích jako firemní profily, linkedin, výroční zprávy atp.Chcete tedy vědět jak dobrý je Váš styl ?

Volete na: 721 100 100

Nebo vyplňte krátký formulář a my se Vám ozveme:

kurz styl

ZAJÍMÁ MĚ TO