2024 © Asociace vizážistů a stylistů ČR

KURZY vypsané termíny | kurzy individuální | o škole | ubytování | přihláška a pravidla | jdu na kurz

Asociace vizážistů a stylistů

České republiky

Praktické uplatnění:


Zvýšení konkurenceschopnosti osvojením si nových technik zejména pro líčení na fotografii. Přístup k makeupu jako k designu a nové dovednosti pro oblast módního makeupu.


Požadované předchozí vzdělání frekventantů:


Předchozí vzdělání minimálně na úrovni kurzů Vizážista.


Osvědčení:


Certifikát Asociace vizážistů a stylistů České republiky o absolvování a rozšiřování kvalifikace.Lektor:


Petr Lukeš, prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR

Petr Lukeš, praxe v oboru od rou 1995, práce pro Yves Saint Laurent, Dior, později tvorba trendů kolekcí pro Salvette, v oboru přednáší od roku 95, od roku 1997 prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR. Praxe při líčení pro módní fotografii, přehlídky, TV a také širokou vlastní klientelu. Od roku 2001 se plně věnuje také módní fottografii. Více o lektorovi najdete na webu petrlukes.comFashion and Editorial Makeup


Kurz vás naučí tajemství profesionálního make-upu z pohledu editorial stylu. Dozvíte se, jak vytvořit originální makeup založený na moderním designu. Naučíme se experiment s odvážnými tvary a osvojíme si tvůrčí práci s barvou. Nové podmanivé textury a techniky zdobení posunou vaše tvůrčí nadšení do nové dimenze.

Styl líčení je velmi osobitý a skloubí technickou dokonalost jednoduchosta  rafinovanost, která vás má přimět k pozastavení a zamyšlení. Váš makeup tady vypráví příběh spojený s tváří modelky.

Na kurzu Pořídíme také fotografie na modelkách. Tím uvidíte svou práci přesně v účelu pro který byla určena.


Náplň výuky: