2021 © Asociace vizážistů a stylistů ČR

LiveZilla Live Help
KURZY vypsané termíny | kurzy individuální | o škole | ubytování | přihláška a pravidla | jdu na kurz

Asociace vizážistů a stylistů

České republiky

Pokud pravidelně nezásobujete svůj facebook a instagram stále čerstvými, novými a nápaditými fotografiemi, tak v elektronickém světě v podstatě neexistujete. Jenže sociální sítě jsou také plné fotografií které zapadnou pro svou nízkou kvalitu, nebo chybějící základy kompozice, citu pro světlo a nebo zkrátka jen mizerným technickým provedením. My vás na kurzu naučíme vyfotit sebe i své klientky mobilním telefonem tak, že váš Facebook a Instagram bude stát za pozornost. Nezapomeneme ani na natáčení krátkých videí a postprodukci, která proběhne rovněž telefonu.

Zkrátka naučíme vás, jak proměnit telefon, který nosíte v kapse ze zařízení pro dokumentaci vaší práce v zařízení pro prezentaci vaší práce.



Náplň výuky:



Požadované vybavení:


Telefon s fotoaparátem, nebo libovolný kompaktní fotoaparát.
 


Lektor:


Petr Lukeš

Vizážista, stylista, fotograf. Prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR . S více než sedmnáctiletou praxí v oboru. Se zkušenostmi s prací pro Yves Saint Laurent, Dior, dále celou řadu médií a TV, jako napříkald ČT1, ČT2, ČT24, Nova, Prima, Markýza, Metropol TV.

Časopisy jako Vogue, Style, Hair and Beauty, Dáma, Marianne, Makeup Magazin, řadou novin a časopisů. Dále zkušenostmi s tvorbou trendů a kolekcí a mnohaletou praxí ve výuce makeupu, stylingu, řeči těla a tváře

petrlukes.com

FOCENÍ A NATÁČENÍ TELEFONEM

Termín:

13.-14. Března 2021

Cena:

2 410,-

Obtížnost kurzu a požadované předchozí vzdělání:


Není



Osvědčení:

Certifikát Asociace vizážistů a stylistů České republiky o absolvování.


Praktické uplatnění:

Tento kurz vám umožní lépe propagovat sami sebe a svou práci na dnes tak populárních sociálních médiích. A to za použití běžně dostupných prostředků, jako je mobilní telefon nebo běžné kompaktní fotoaparáty.


Další možné vzdělávání:

Mluvíme na kameru, Umění prezentace

 

 přihláška
  covid - online
  speciály