2017 © Asociace vizážistů a stylistů ČR

LiveZilla Live Help
Kurzy | workshopy | kurzy foto | kurzy osobní | tréninky | o škole | ubytování | přihláška a pravidla | jdu na kurz

Asociace vizážistů a stylistů

České republiky

Fotomakeup - pokročilý


foto make up pro pokročilé je nový typ kurzu ve kterém se v sobě snoubí náplň dříve kurzu Fotomakeupu 2 a 3. Ovšem se zcela novým konceptem výuky. Spojením jsme pro vás dosáhli nejenom příznivější cenu. Ale hlavně spojením teorie, zůstane čas na delší a intenzivnější praktické cvičení.

Rovnou dynamicky přejdete z jednoho tématu do dalších a stihneme tak více praxe a intenzivního líčení. Současně si odnesete celé portfolio fotografií, takže vám z kurzu vznikne solidní book pro vaši prezentaci. Odnesete si 6 dokonalých fotografií na profesionálních modelkách. Které vytvoří vaše nové portfolio.

Hlavně však také cenné zkušenosti, pod vedením profesionálního lektora. Nenecháme vás udělat chybu a přesto že necháme plně rozvinout vaši kreativitu, pevně vás povedeme tak, aby výsledné fotografie patřily mezi moderní špičku vizážistické práce.


Náplň výuky:Praktické uplatnění:


Líčení nejčastější zakázky zejména začínajících vizážistů a to fototestů pro modelky, spolupráce s fotografy a modelingovými agenturami.


Požadované předchozí vzdělání frekventantů:


Fotomakeup I. Nebo Základní techniky fotomakeupu a makeupu na kameru.Osvědčení:


Certifikát Asociace vizážistů a stylistů České republiky o absolvování a rozšiřování kvalifikace.Lektor:


Petr Lukeš, prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR

Petr Lukeš, praxe v oboru od rou 1995, práce pro Yves Saint Laurent, Dior, později tvorba trendů kolekcí pro Salvette, v oboru přednáší od roku 95, od roku 1997 prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR. Praxe při líčení pro módní fotografii, přehlídky, TV a také širokou vlastní klientelu. Od roku 2001 se plně věnuje také módní fottografii. Více o lektorovi najdete na webu petrlukes.com


Práce žáků na Fotomakeupu II.
 foto © Petr Lukeš