2020 © Asociace vizážistů a stylistů ČR

LiveZilla Live Help
KURZY vypsané termíny | kurzy individuální | o škole | ubytování | přihláška a pravidla | jdu na kurz

Asociace vizážistů a stylistů

České republiky

Boudoir makeup


Smyslný, sugestivní a svůdný makeup. Makeup, který je zároveň výrazný a přitom však nesmí být přehnaný. Je ženský a elegantní. Styl který má v sobě ducha viktoriánské éry a přitom zařívá obrovskou vlnu modernosti a znovu objevené popularity. Budoir již jednu renesanci zažil a to v osmdesátých letech. Dnes však potřebuje čisté a současně nepřehlédnutelné pojetí.


Termín "budoár" se používal již pro historické fotografie Kathleen Meyers, Clara Bow , Mae West nebo Jean Harlow.


Typicky studiové snímky a nebo záběry v luxusním hotelovém prostředí. Série smylslných a sexuálně sugestivních fotografií obvykle jen částečně oblečených modelů nebo ve spodním prádle.

Náplň výuky:
Praktické uplatnění:


Líčení velmi oblíbené v komerční fotografii nevěst, nebo v obrazech nafocených pro přítele. Styl pro výročí a na slavnostní situace. Styl uplatňující se v makeupu pro společné chvíle a fotografování s prvky smyslnosti.


Požadované předchozí vzdělání frekventantů:


Znalost líčení, alespoň na úrovni rekvalifikace vizážistaOsvědčení:


Certifikát Asociace vizážistů a stylistů České republiky o absolvování a rozšiřování kvalifikace.Lektor:
Petr Lukeš, prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR

Petr Lukeš, praxe v oboru od rou 1995, práce pro Yves Saint Laurent, Dior, později tvorba trendů kolekcí pro Salvette, v oboru přednáší od roku 95, od roku 1997 prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR. Praxe při líčení pro módní fotografii, přehlídky, TV a také širokou vlastní klientelu. Od roku 2001 se plně věnuje také módní fottografii. Více o lektorovi najdete na webu petrlukes.com

Další možné vzdělávání:


Glamour makeup, Pin Up makeup, Fotomakeup, Klasické a nadčasové makeupy.