2024 © Asociace vizážistů a stylistů ČR

KURZY vypsané termíny | kurzy individuální | o škole | ubytování | přihláška a pravidla | jdu na kurz

Asociace vizážistů a stylistů

České republiky

Ve svém oboru musíte být dobrý a podávat skvělé výkony, ale na druhou stranu o vašich výkonech a kvalitách vaší práce se musí svět dozvědět. Na tomto kurzu vám pomůžeme s tím jak dát o sobě vědět a kolik si za svou práci říct.


Prezentace vlastní práce. Stanovení ceny za vlastní práci. Kolik si účtovat, jak ocenit jednotlivé služby. TFP, aneb Kdy pracovat za fotografie a kdy raději odmítnout. Vhodný způsob sebeprezentace. Co musí být součástí portfolia a webové prezentace. Čeho se ve svém portfoliu raději vyvarujte. Jak vést pohovor s klientem. Zásady komunikace a jednání s klienty. Koho a jak oslovit při budování kariéry. Jak vytvářet vlastní reklamu a PR. Životopisy a motivační dopisy. Které cesty prezentace fungují lépe než jiné a kde neztrácet čas.
Náplň výuky:Lektor:
Petr Lukeš, prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR

Petr Lukeš, praxe v oboru od rou 1995, práce pro Yves Saint Laurent, Dior, později tvorba trendů kolekcí pro Salvette, v oboru přednáší od roku 95, od roku 1997 prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR. Praxe při líčení pro módní fotografii, přehlídky, TV a také širokou vlastní klientelu. Od roku 2001 se plně věnuje také módní fottografii. Více o lektorovi najdete na webu petrlukes.com
MARKETING PRO VIZÁŽISTY A STYLISTY

Termín:

30. Června 2024


Cena:

2 778,-


Obtížnost kurzu a požadované předchozí vzdělání:


V tomto případě není požadováno předchozí vzdělání ani praxe v oboru.Osvědčení:

Certifikát Asociace vizážistů a stylistů České republiky o absolvování .


Praktické uplatnění:

Tento kurz je pomocí s tím, jak prodat vlastní práci. Překonání strachu s oceněním služeb a také přiměřené a realistické ocenění vlastní práce. Sebeprezentace a navazování kontaktu s kliety.


Další možné vzdělávání:

Umění prezentace

Řeč těla

 

 přihláška
  na
  kurz


Forma výuky:
U tohoto kurzu si můžete vybrat zda ho absolvujete u nás v učebně a nebo dáte přednost online formě z pohodlí domova.

UČEBNA

ONLINE