2024 © Asociace vizážistů a stylistů ČR

KURZY vypsané termíny | kurzy individuální | o škole | ubytování | přihláška a pravidla | jdu na kurz

Asociace vizážistů a stylistů

České republiky

Pin Up Makeup


Nejslavnější styl pinup makeupu je bezesporu spojen se styly padesátých let. Tento styl však existuje celé dvacáté století a na tomto kurzu vás naučíme zvládat jak nejklasičtější představy pin up makeup tak také méně známé a přesto silné a stylové  formy. Pin Up makeup však znamená skvěle zvládat techniku, precizně vystihnout výrazné a osobité prvky se kterými tento styl pracuje a zejména výtvarný cit, aby vše neskončilo jako karikatura na pin up.
Náplň výuky:
Praktické uplatnění:


Pin Up je nesmrtelná styl, který patří k velmi popuilárním při fotografování a cyklicky se též vrací na módní show. Pro svou líbivost je však častým tématem I pro běžné klienty pro mimořádné chvíle.


Požadované předchozí vzdělání frekventantů:


Znalost líčení, alespoň na úrovni rekvalifikace vizážistaOsvědčení:


Certifikát Asociace vizážistů a stylistů České republiky o absolvování a rozšiřování kvalifikace.Lektor:
Petr Lukeš, prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR

Petr Lukeš, praxe v oboru od rou 1995, práce pro Yves Saint Laurent, Dior, později tvorba trendů kolekcí pro Salvette, v oboru přednáší od roku 95, od roku 1997 prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR. Praxe při líčení pro módní fotografii, přehlídky, TV a také širokou vlastní klientelu. Od roku 2001 se plně věnuje také módní fottografii. Více o lektorovi najdete na webu petrlukes.com

Další možné vzdělávání:


Glamour makeup, Boudoir makeup, Hvězdy stříbrného plátna, Fotomakeup, Klasické a nadčasové makeupy.