2024 © Asociace vizážistů a stylistů ČR

KURZY vypsané termíny | kurzy individuální | o škole | ubytování | přihláška a pravidla | jdu na kurz

Asociace vizážistů a stylistů

České republiky

Lektor:


Petr Lukeš, prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR

Petr Lukeš, praxe v oboru od rou 1995, práce pro Yves Saint Laurent, Dior, později tvorba trendů kolekcí pro Salvette, v oboru přednáší od roku 95, od roku 1997 prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR. Praxe při líčení pro módní fotografii, přehlídky, TV a také širokou vlastní klientelu. Od roku 2001 se plně věnuje také módní fottografii. Více o lektorovi najdete na webu petrlukes.com


Airbrush makeup aplikuje líčidla a pigment tenkým proudem vzduchu. Což přináší velmi specifickou bezkontaktní aplikaci, která je nejen velmi rychlá, ale současně nabízí úžasný potenciál zejména ve vysoce kreativních technikách líčení.

Probereme airbrush v dením líčení, naturel makeupu, ale zejména možnosti airbrushe v makeupu na fotografii a přehlídková mola. Triky a možnosti této moderní metody v líčení tváře. Doplňkově se budeme zabývat technikami aplikace makeupu na tělo.


Náplň výuky:


AIRBRUSH MAKEUP

Termín:

15.-16. listopadu 2018

Cena:

3 250,-


Obtížnost kurzu a požadované předchozí vzdělání:


I když je na tomto kurzu výhoda ovládat základní techniky líčení, není to nezbytné a dá se i Airbrush makeupem začít.Osvědčení:

Certifikát Asociace vizážistů a stylistů České republiky o absolvování a rozšiřování kvalifikace.


Praktické uplatnění:

Rozšíření běžných postupů líčení o novou velmi zajímavou metodu práce. Dosažení některých efektů, které jsou běžnými postupy nedosažitelné a nebo velmi náročné technicky.


Další možné vzdělávání:

Skvěle doplňuje zejména výtvarnější styly líčení, jako High Creative Makeup, Letní škola pokročilých technik, ale také Makeup pro nevěstu nebo Stage and Glamour Makleup.

 

 přihláška
  na
  kurz