2024 © Asociace vizážistů a stylistů ČR

KURZY vypsané termíny | kurzy individuální | o škole | ubytování | přihláška a pravidla | jdu na kurz

Asociace vizážistů a stylistů

České republiky

Lektor:


Petr Lukeš, prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR

Petr Lukeš, praxe v oboru od rou 1995, práce pro Yves Saint Laurent, Dior, později tvorba trendů kolekcí pro Salvette, v oboru přednáší od roku 95, od roku 1997 prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR. Praxe při líčení pro módní fotografii, přehlídky, TV a také širokou vlastní klientelu. Od roku 2001 se plně věnuje také módní fottografii. Více o lektorovi najdete na webu petrlukes.com


Techniky líčení fotografie zaměřené na praktický nácvik za přítomnosti profesionálního, zkušeného fotografa. Naučíte se speciální postupy na fotografii, líčení pro nejběžnější světelné situace v atelieru, osvojíte si praktické návyky. Odhalíte barevné zákonitosti, změnu líčení v závislosti na světle a materiálu. Naučíme vás jaké produkty a jaké techniky zvolit pro optimální výsledky práce. Vše si prakticky vyzkoušíte na modelkách. V atelieru vám vaše práce vyfotíme a ihned vám na počítači předvedeme výsledky vaší práce. Probereme korekce pro kameru, vhodnou volbou barev na obrazovku s přihlédnutím k možnému zkreslení použitou technikou. Materiály, líčidla a styly vhodné pro líčení na kameru. Specifické postupy práce při líčení na obrazovku.


Náplň výuky:
FOTOMAKEUP A MAKEUP NA KAMERU

Termín:

31. Července - 1. Srpna 2024

22.-23. Listopadu 2024


Cena:

3 995,-


Obtížnost kurzu a požadované předchozí vzdělání:


Musíte již umět líčit běžné postupy makeupu. Na kurzu neučíme zálady, ale věnujeme se intenzivně líčení na fotografii kde se o základní dovednosti opíráme. Ideální průpravou jsou kurzy Vizážista nejméně na úrovní Vizážista I. Basic Skills.
Osvědčení:

Certifikát Asociace vizážistů a stylistů České republiky o absolvování a rozšiřování kvalifikace.

Praktické uplatnění:

Základní kurz pro všechny aplikace líčení na fotografii, zejména módní fotografie, klasický portrét i umělecké fotografie. Líčení na kameru, svatby nebo do TV studií.


Další možné vzdělávání:

Na kurz přímo navazuje kurz Fotomakeup pokročilý a pro ještě pokročilejší techniky vás jistě posune dál Letní škola pokročilých technik a High Creative Makeup

 

 přihláška
  na
  kurz


Forma výuky:
Prezenční výuka. Na tento kurz musíte přijet k nám do učeben v Praze na Barrandově

UČEBNA