2024 © Asociace vizážistů a stylistů ČR

KURZY vypsané termíny | kurzy individuální | o škole | ubytování | přihláška a pravidla | jdu na kurz

Asociace vizážistů a stylistů

České republiky

Lektor:

Petr Lukeš, prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR

Petr Lukeš, praxe v oboru od rou 1995, práce pro Yves Saint Laurent, Dior, později tvorba trendů kolekcí pro Salvette, v oboru přednáší od roku 95, od roku 1997 prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR. Praxe při líčení pro módní fotografii, přehlídky, TV a také širokou vlastní klientelu. Od roku 2001 se plně věnuje také módní fottografii. Více o lektorovi najdete na webu petrlukes.com

Roční intenzivní výcvik, teorie i praxe více jak 1000 hodin


Kurz Master of make up Artist, Stylist and Photographer je naší novou vlajkovou lodí.  Kurz, který svým rozsahem a intenzitou tréninku nemá v Evropě konkurenci.  Naučím vás vše, co jsem se v oboru za posledních 27 let naučil já sám. Provedu vás kompletním výcvikem makeupu,  stylingu, módní a portrétní fotografií. Nejde jen o to, že jsou vám otevřeny všechny kurzy asociace po celých 12 měsíců, ale současně se vám dostane jasného vedení, cvičení a individuálního programu, který budete plnit po celý rok. Tak abyste se během 12 měsíců vypracovali na úroveň špičkového vizážisty a stylisty a byli jste své práce schopni také vyfotit a prezentovat na nejvyšší možné úrovni. Společně projdeme více jak 1000 hodin vaší intenzivní přípravy.


MASTER OF MAKEUP ARTIST, STYLIST, PHOTOGRAPHER

Termín:

Červenec 2024 - Červenec 2025

Cena:

125 000,-
(tento kurz je možný na splátky)


Obtížnost kurzu a požadované předchozí vzdělání:


Složení talentové zkoušky, nebo absolvování individuálního výběrového pohovoru
Osvědčení:

Kurz je plnohodnotnou rekvalifikací na obor vizážista zakončen rekvalifikační zkouškou a osvědčením o získání profesní kvalifikace pro obor Vizážistka dle Národní soustavy kvalifikací Osvědčení je veřejnou listinou a prokazuje podobně jako například výuční list vaší plnou kvalifikaci v oboru. Je nejvyšším možným osvědčením v oboru které lze získat.


Praktické uplatnění:

Po absolvování kurzu jste připraveni se na vysoké profesionální úrovni věnovat kterékoliv specializaci v oboru, kterou si vyberete.

 

 přihláška
  na
  kurz


V rámci tohoto kurzu jsou vám otevřený všechny kurzy, tréninky a workshopy které probíhají v Asociaci vizážistů a stylistů České republiky, navíc ještě budete absolvovat s Petrem Lukešem individuální nadstandardní tréninky a současně se celý rok budete účastnit vybraných zakázek s reálnými klienty, tak abyste si mohli poznatky doslova osahat, prohlédnout a testovat ve skutečné praxi.  
Celých 12 měsíců budete se svým lektorem v intenzivním spojení, nejen osobně, ale i v uzavřené Facebookové skupině. Kurzy u kterých to shledáte  užitečné vy nebo naopak na doporučení lektora můžete absolvovat i opakovaně v průběhu 12ti příštích měsíců.

V průběhu roku absolvujete také řadu formálních i neformálních setkání s Petrem Lukešem, kde v přímých konzultacích a individuálním tréninku získáte cenné rady pro praktické uplatnění plynoucí z třiadvacetileté praxe. Neexistuje nikde v Evropě kurz s podobně intenzivním tréninkem.

Tento typ mistrovského kurzu je určen pro malou skupinu maximálně 6 osob.

ABSOLVUJETE VŠECHNY VIZÁŽISTICKÉ KURZY

ABSOLVUJETE VŠECHNY STYLISTICKÉ KURZY

INDIVIDUÁLNÍ VEČERNÍ TRÉNINKY NEJMÉNĚ 6X ZA DOBU KURZU

 

DOMÁCÍ ÚKOLY KTERÉ VÁS POSUNOU DÁLE

 

 VYBUDUJETE SI VELMI ROZSÁHLÉ PORTFOLIO FOTOGRAFIÍ

ABSOLVUJETE VŠECHNY KURZY FOTOGRAFIE

Povinné kurzy jsou Vizážista speciál v únoru , Stylista v březnu
Ostatní kurzy je možné absolvovat I v jiném než chronoligickém pořadí, dokonce je můžete v rámci tréninku navštívit opakovaně v průběhu roku.


ABSOLVUJETE SE MNOU INDIVIDUÁLNÍ LEKCE. PŘI KTERÝCH VÁM PŘEDÁM SVÝCH 27 LET ZKUŠENOSTÍ. CELÝCH 12 MĚSÍCŮ BUDETE MÍT POZICI MÝCH ASISTENTŮ, KOLEGŮ A SPOLUPRACOVNÍKŮ.

NAUČÍTE SE I PŘEDNÁŠET UČIT A PREZENTOVAT NA KAMERU

 

“Tento kurz není pro každého, bude od vás vyžadovat maximální nasazení, mnoho času, píle a odhodlání. Podpořené vášní pro obor. Pokud se však do něj pustíte nebude se jednat jen o kurz. Jedná se o vstupenku mezi elitu.”

Těším se naviděnou při talentových zkouškách


Petr Lukeš