2024 © Asociace vizážistů a stylistů ČR

KURZY vypsané termíny | kurzy individuální | o škole | ubytování | přihláška a pravidla | jdu na kurz

Asociace vizážistů a stylistů

České republiky

Personal styling, nebo-li osobní styling je odvětvím stylingu ve kterém vytváříme návrh stylu ke každodennímu nošení pro klienta.  Pomůžeme mu vybudovat si perfektní šatník přesně odrážející jeho životní styl, potřeby, pohodlí i funkčnost. Ohlídáme klientovi kvalitu, perfekní soulad s postavou a hlavně s osobností.

Je to jedna z disciplín s největší mírou zodpovědnosti stylisty a také nutností velmi precizního a fundovaného plánování, vedení a promyšlení celého stylingu.

Pro klienta se jedná často o podstatnou investici s vysokou mírou očekávání získané protihodnoty. Předáme vám v praxi mnohokrát ověřené know how, které zahrnuje přesné vedení této služby od úvodního setkání s klientem, až po finální implementaci.

Kurz je nutné doplnit o kurz Image ženy a Image muže, výhodou je pokud tyto kurzy máte absolvovány již předtím, než se pustíte do kurzu osobního stylingu.
Náplň výuky:
Lektor:


Petr Lukeš, prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR

Petr Lukeš, praxe v oboru od rou 1995, práce pro Yves Saint Laurent, Dior, později tvorba trendů kolekcí pro Salvette, v oboru přednáší od roku 95, od roku 1997 prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR. Praxe při líčení pro módní fotografii, přehlídky, TV a také širokou vlastní klientelu. Od roku 2001 se plně věnuje také módní fottografii. Více o lektorovi najdete na webu petrlukes.comPERSONAL STYLIST

Termín:

29. Listopadu - 1. Prosince 2024

Cena:

4 325,-

Obtížnost kurzu a požadované předchozí vzdělání:


Doporučujeme absolvovaný alespoň kurzy Image muže a Image ženy.Osvědčení:

Certifikát Asociace vizážistů a stylistů České republiky o absolvování a rozšiřování kvalifikace.


Praktické uplatnění:

Vytváření osobního stylu klientům. Asistované nákupy s klienty. Vlastní podnikání s péčí o privátní klientelu


Další možné vzdělávání:

Stylista, Image muže,  Image ženy, PIB, Styl, které dokonale doplní nabyté znalosti. Obzvláště důležitý je Image muže a ženy, které je výhodné zvládnout již před kurzem.

 

 přihláška
  na
  kurz


Forma výuky:
U tohoto kurzu si můžete vybrat zda ho absolvujete u nás v učebně a nebo dáte přednost online formě z pohodlí domova.

UČEBNA

ONLINE