2024 © Asociace vizážistů a stylistů ČR

KURZY vypsané termíny | kurzy individuální | o škole | ubytování | přihláška a pravidla | jdu na kurz

Asociace vizážistů a stylistů

České republiky

Velká většina mezilidské komunikace neprobíhá slovy, ale probíhá doslova mezi očima.  Reagujeme na pohyby, výraz, mimiku a nejen, že tak vnímáme celou řadu informací, ale současně do světa celou řadu informací vysíláme.  V kurzu Řeč těla se naučíme základní systém, jehož pochopení se naučíte této tajuplné řeči lépe rozumět.  Na rozdíl od mnohých knih nebudeme biflovat “slovníkovou metodu”, abychom si řekli zkřížit ruce znamená to a to, ale naopak se naučíme řeč těla vnímat jako dynamický jazyk. Jazyk, který má vypovídací hodnotu až když se jej naučíte vnímat v kontextu. Ovšem také jako jazyk, který nám dokáže říct často víc, než dokážeme zformulovat do slov. Jazyk, který je silný mimo jiné tím, že je v něm velmi obtížné ne-li nemožné lhát. Dáme si ho do kontextu také se stylem odívání a s tím, jak náš každodenní styl odpovídá a koresponduje s řeči těla.Náplň výuky:Lektor:


Petr Lukeš

Vizážista, stylista, fotograf. Prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR . S více než sedmnáctiletou praxí v oboru. Se zkušenostmi s prací pro Yves Saint Laurent, Dior, dále celou řadu médií a TV, jako napříkald ČT1, ČT2, ČT24, Nova, Prima, Markýza, Metropol TV.

Časopisy jako Vogue, Style, Hair and Beauty, Dáma, Marianne, Makeup Magazin, řadou novin a časopisů. Dále zkušenostmi s tvorbou trendů a kolekcí a mnohaletou praxí ve výuce makeupu, stylingu, řeči těla a tváře

petrlukes.com

ŘEČ TĚLA

Termín:

20.-21. Dubna 2024

Cena:

3 540,-

Obtížnost kurzu a požadované předchozí vzdělání:


NeníOsvědčení:

Certifikát Asociace vizážistů a stylistů České republiky o absolvování.


Praktické uplatnění:

Tento kurz vám umožní lépe rozumět sobě i druhým. Také skvěle doplní pohled na styl odívání jako prostředek komunikace.


Další možné vzdělávání:

Styl, kurzy prezentace

 

 přihláška
  na
  kurz


Forma výuky:
U tohoto kurzu si můžete vybrat zda ho absolvujete u nás v učebně a nebo dáte přednost online formě z pohodlí domova.

UČEBNA

ONLINE