2024 © Asociace vizážistů a stylistů ČR

KURZY vypsané termíny | kurzy individuální | o škole | ubytování | přihláška a pravidla | jdu na kurz

Asociace vizážistů a stylistů

České republiky

Lektor:


Petr Lukeš, prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR

Petr Lukeš, praxe v oboru od rou 1995, práce pro Yves Saint Laurent, Dior, později tvorba trendů kolekcí pro Salvette, v oboru přednáší od roku 95, od roku 1997 prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR. Praxe při líčení pro módní fotografii, přehlídky, TV a také širokou vlastní klientelu. Od roku 2001 se plně věnuje také módní fottografii. Více o lektorovi najdete na webu petrlukes.com


Triky o kterých jste zatím neslyšeli.


Dotkneme se v podstatě každé oblasti od přípravy pleti, přes texturování podkladu a  nové techniky aplikace mekeupu. Vychytané triky pro vylepšení řas, modelace očí. Reálný contouring a zcela nové techniky Highlightingu. Naší pozornosti neuniknou ani rty. Prozradím vám skvělý trik, jak rty o které není dobře pečováno, jsou suché a popraskané vyspravit před líčením v rámci minut, ale také se naučíme nové techniky modelování rtů a zcela fantastické tekuté efekty. Máme pro vás připravené naprosto nové techniky, ale také techniky postavené na více než dvaceti letech zkušeností. Některé záměrně nedávám ani do popisu kurzu. A pokud budete s nácvikem šikovní, přidáme ještě pár osvědčených tipů navíc.

“28 let mých zkušeností mně naučilo spoustu drobných, ale nesmírně užitečných triků, díky kterým je váš make-up nesrovnatelně lepší. Každý postup v tomto kurzu je podložený mnohým opakováním a letitou praxí.”

Petr Lukeš


Náplň výuky:


Kurz je zaměřen na velmi praktické ovládnutí speciálních technik, které jsou buď tak moderní, že ještě nejsou příliš rozšířené. Dále technik, které většina vizážistu tají, protože patří k výbornému utajeném u arzenálu, který pomáhá dosáhnout mimořádných úspěchů

Termín:

11. Května 2024

Cena:

3 678,-


Obtížnost kurzu a požadované předchozí vzdělání:


Předchozí vzdělání minimálně na úrovni kurzů Vizážista. Tento kurz není určen pro začátečníky. Je potřeba zvládat základní techniky líčení do dobré úrovni.Osvědčení:

Certifikát Asociace vizážistů a stylistů České republiky o absolvování a rozšiřování kvalifikace.


Praktické uplatnění:

Zvýšení konkurenceschopnosti osvojením si nových technik a zdokonalením stávajících. Zdokonalení  rukopisu. Zvládání technik patřících ke špičce v oboru.


Další možné vzdělávání:

Letní škola pokročilých technik, Art of extreme, Kurzy Fotomakeup.

 

 přihláška
  na
  kurz


TRIKY A TAJNÉ TECHNIKY PETRA LUKEŠE

Forma výuky:
Prezenční výuka. Na tento kurz musíte přijet k nám do učeben v Praze na Barrandově

UČEBNA