2024 © Asociace vizážistů a stylistů ČR

KURZY vypsané termíny | kurzy individuální | o škole | ubytování | přihláška a pravidla | jdu na kurz

Asociace vizážistů a stylistů

České republiky

MLUVTE A PREZENTUJTE BEZ OBAV

Pro většinu lidí je představa postavit se před ostatní a prezentovat svou myšlenku, velmi stresujícím zážitkem.  Sám přednáším od roku 1995 a zatím jsem si vyzkoušel přednášet, jak pro malé skupiny, tak také před plnými sály s několika stovkami párů očí které na vás upřeně hledí.

 Stejně tak jsem mnohokrát absolvoval přednášky a prezentace někoho jiného a musím ze zkušenosti říci, že velmi často je podstata velmi důležitých myšlenek utopená v nudné Powerpointové prezentaci a vystresovaného odborníka, který ji používá jako hlavní vodítko ze kterého v podstatě předčítá.

 Rozhodl jsem se, že připravím kurz prezentace ve kterém vám nejenom pomůžu poprat se s trémou, ale řeknu vám všechna svá tajemství, jak si připravuji vlastní prezentace. Ukážu vám, jak se zbavit trémy a současně vám pomůžu vyjádřit vaše myšlenky atraktivní formou. Tak, aby byly pro posluchače nebo diváky příjemné, dobře stravitelné a vzájemně jste se spolu cítili komfortně.
Náplň výuky:Lektor:


Petr Lukeš

Vizážista, stylista, fotograf. Prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR . S více než sedmnáctiletou praxí v oboru. Se zkušenostmi s prací pro Yves Saint Laurent, Dior, dále celou řadu médií a TV, jako napříkald ČT1, ČT2, ČT24, Nova, Prima, Markýza, Metropol TV.

Časopisy jako Vogue, Style, Hair and Beauty, Dáma, Marianne, Makeup Magazin, řadou novin a časopisů. Dále zkušenostmi s tvorbou trendů a kolekcí a mnohaletou praxí ve výuce makeupu, stylingu, řeči těla a tváře

petrlukes.com

UMĚNÍ PREZENTACE

Termín:

18. Února 2024

Cena:

3 420,-


Obtížnost kurzu a požadované předchozí vzdělání:


NeníOsvědčení:

Certifikát Asociace vizážistů a stylistů České republiky o absolvování.


Praktické uplatnění:

Jasně a příjemně formulovat své myšlenky se hodí každému. Specificky pro vizážistu a stylistu jsou to často myšlenky z našeho oboru a prezentace například módních trendů představení svých projektů.


Další možné vzdělávání:

Mluvíme na kameru, Řeč těla, Marketing pro vizážisty a stylisty.

 

 přihláška
  na
  kurz