2021 © Asociace vizážistů a stylistů ČR

LiveZilla Live Help
KURZY vypsané termíny | kurzy individuální | o škole | ubytování | přihláška a pravidla | jdu na kurz

Asociace vizážistů a stylistů

České republiky

Praktické uplatnění:


Zvýšení konkurenceschopnosti osvojením si nových technik a zdokonalením stávajících. Zdokonalení  rukopisu. Zvládání technik patřících ke špičce v oboru.


Požadované předchozí vzdělání frekventantů:


Předchozí vzdělání minimálně na úrovni kurzů Vizážista. Kurz se výborně doplňuje s kurzem Gold makeup kde techniky Caligraphy makeupu můžete realizovat v luxusní podobě.Osvědčení:


Certifikát Asociace vizážistů a stylistů České republiky o absolvování a rozšiřování kvalifikace.Lektor:


Petr Lukeš, prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR

Petr Lukeš, praxe v oboru od rou 1995, práce pro Yves Saint Laurent, Dior, později tvorba trendů kolekcí pro Salvette, v oboru přednáší od roku 95, od roku 1997 prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR. Praxe při líčení pro módní fotografii, přehlídky, TV a také širokou vlastní klientelu. Od roku 2001 se plně věnuje také módní fottografii. Více o lektorovi najdete na webu petrlukes.comOční linky a line art


Naučíme vás dokonalé oční linky. Od klasických tekutých, přes gelové a prostor necháme i pro tužky.

Dále si osvojíte Makeup postavený pouze na umění tahu štětce. Umění plynoucí z linie či bodu. Protože linka nemusí být ntně bna očích.

Minimalistický a čistý styl líčení, který je aktuálně na vrcholu své popupariry. Umění správně a esteticky vedené linie I mimo partie běžné linky propůjčuje tváři modelky čistou minimalistickou estetiku.Náplň výuky:

Pokud jste někdy sledovali mistra kaligrafie jak maluje písmo viděli jste přesně to zaujetí, které musíte přeněst do tohoto stylu líčení na tvář. Umění vystihnout jednochou dokonalost nabízí větší škálu možností než si umíte představit.