2017 © Asociace vizážistů a stylistů ČR

LiveZilla Live Help
Kurzy | workshopy | kurzy foto | kurzy osobní | tréninky | o škole | ubytování | přihláška a pravidla | jdu na kurz

Asociace vizážistů a stylistů

České republiky

 

 přihláška
  na
  kurz


Můžete pokračovat na rozpis:

Workshopů

jsou úzce zaměřené na jedno specializované téma, jsou obvykle půldenní a spojené s předváděním ukázek. Mají pevně stanovený termín na celé pololetí

Tréninků

jsou zaměřené na praktická cvičení. Teorie je obsažena jen minimálně nebo vůbec. Pozornost je věnována zdokonalování technik a osvojování si praktických návyků. Jsou obvykle několikahodinové. Termíny se zařazují dynamicky v průběhu celého roku

Foto kurzů

mnoho vizážistů a stylistů se snaží vlastními silami svou práci zachytit také na fotografii. Otevíráme pro vás nový typ vzdělání zaměřený na dobré ovládnutí fotoaparátu, přemýšlení a reailizaci dobrého světla a zejména fotografvání makeupu a stylingu.Kurzů osobního makeupu

Naučíme vás správně nalíčit vlastní tvář v přirozeném a pro vás slušivém stylu. Celý postup si prakticky vyzkoušíte pod naším vedením.

Stylista.

Intenzivní kurz pro stylisty, ve kterém si osvojíte principy a dovednosti práce v oboru.


Prvních pět dnů vás čeká intenzivní příprava a osvojení znalostí a dovedností. Navazují tři dny domácí přípravy a prací. Poté ryze praktické další dva dny ve kterých uplatníte znalosti z první části a domácí přípravu při práci na modelkách a praktickém stylování.

Kurz vás naučí zásady stylingu, stylistické postupy a triky. Naučíte se analyzovat styling. Recenzovat styling. Navrhovat kompletní outfit.
 

Cílem kurzu je provést vás od výzkumných metod módy k hlubším znalostem sytému fungování módy včetně její kulturní a historické, sociologické a technické komponenty. Budete schopnosti nejen interpretovat trendy ale také vytvářet vlastní styl včetně jeho vhodné prezentace.

Naučíte se analyzovat a syntetizovat realitu a vlastní představy do konzistentního obrazu s estetickou a výtvarnou hodnotou. Budete mít prostor pro osobní realizace pod odborným vedením. Zároveň si vyzkoušíte mnoho postupů v praxi a odnesete si výukové fotografie vlastní práce.Cena: 14 300,-

Termíny:


9.-18.10. 2017Podrobný popis

Listopad

 Červen

a

a

a

Amatér trénuje tak dlouho dokud to není schopen udělat správně.

Profesionál trénuje tak dlouho dokud je schopen to udělat špatně.

Říjen

a

a

Prosinec

Marketing a obchodní stránka práce Vizážisty a stylisty


Prezentace vlastní práce. Stanovení ceny za vlastní práci. Kolik si účtovat, jak ocenit jednotlivé služby. TFP, aneb Kdy pracovat za fotografie a kdy raději odmítnout. Vhodný způsob sebeprezentace. Co musí být součástí portfolia a webové prezentace. Čeho se ve svém portfoliu raději vyvarujte. Jak vést pohovor s klientem. Zásady komunikace a jednání s klienty. Koho a jak oslovit při budování kariéry. Jak vytvářet vlastní reklamu a PR. Životopisy a motivační dopisy. Které cesty prezentace fungují lépe než jiné a kde neztrácet čas.Cena: 2 492,-

Termíny:


22.10. 2017


Podrobný popis


Zkouška odborné způsobilosti

1 den cca 8 hodin.

Zkoušky odborné způsobilosti ve smyslu zákona č. 179/2006 Sb. o uznávání výsledků dalšího vzdělávání. Vizážistika se stala jedním z mnoha oborů Národní soustavy kvalifikací (NSK). Obor Vizážistka (kód: 69-035-M) Získané osvědčení je veřejnou listinou podobně jako výuční list v oboru.Cena: 3 900,-

Termíny:  


4.12. 2017


Podrobný popis


a

Vizážista 2

4 dny (5 dnů se zkouškou)


Kurz určený pro absolventy kurzu Vizážista 1. Zde se naučíte pokročilé techniky makeupu určené pro přehlídky, kameru a fantazijní líčení. Zahrnuje také lepení umělých řas, glamour styly a úpravu obočí. Součástí kurzu je rovněž výuka Fotomakeupu v rozsahu kurzu Fotomakeup I. A fotografování na modelkách.


Ve spojení s kurzem Vizážista 1 vám tento kurz umožní revalifikaci s Akreditací Ministersta školství mládeže a v případě absolvování kurzů Vizážista 1 a Vizážista 2 je možné zdarma absolvovat zkoušku odborné způsobilosti (v hodnotě 3900,-) podle Národní soustavy kvalifikací po jejímž úspěšném absolvování získáte osvědčení o profesní kvalifikaci ve smyslu zákona č. 179/2006 Sb. o uznávání výsledků dalšího vzdělávání. Získané osvědčení je veřejnou listinou podobně jako výuční list v oboru.


Cena: 7 990,-

Termíny:  

3.10.-6.10.  2017 (do 7.10. Se zkouškou odborné způsobilosti)

 

Podrobný popis

Účesy z vln

Zákadní techniky česání pro vizážisty


pokud se jako vizážisté setkáte s potřebou vytvořit, rychlý a přesto efektní účes, nejčastěji budete stejně jakokadeřníci pracovat se základními technikami z vlnitých vlasů.

Naučíme vás jak si je vytvořit a jak je snadno modelovat jednoduché rychlé a přitom elegantní účesy. Na kurzu si osvojíte základy česání, používání nutných pomůcek a vybavení, které se naučíte také perfektně ovládat.


Cena: 2 899,-

Termíny:


14.-15.10. 2017Podrobný popis

Selfie art.
Focení a natáčení mobilem sebe i klienta pro sociální sítě.


vizážista který pravidelně nepublikuje své práce na sociálních sítích v podstatě jako by ani nebyl. Jenže kvalita toho co na sociálních sítích vidíme je určující proto zda budete populární a nebo na okraji zájmu. Naučíme vás vyfotit mobilním telefonem jak sami sebe tak vaše nalíčené klienty tak, aby vypadaly maximálně atraktivně a profesionálně a stali jste se silnými hráči na Instagramu nebo Facebooku.

vedle fotografování vás naučíme vytvořit atraktivní krátká videa pro sociální sítě.Cena: 2 210,-

Termíny:


27.10. 2017


Podrobný popis


P.I.B (Personal Image Book)


Autorské oděvní poradenství. Detailní rozbor tělesných proporcí přeměření klienta. Následují pravidla správného odívání a aktuální módní trendy. Korekce a optické modelace postavy pomocí oděvu.
Tvorba praktických řešení a skicování a vytovoření booku skic pro klienta. Zejména se naučíte vše klientovi rozkreslit, bez nutnosti ovládat kresbu nebo malbu postavy, tedy vlastní PIB.


Cena: 2 280,-

Termíny:


4.-5.11.  2017


Podrobný popis

Makeup pro nevěstu.

Voděodolný makeup

Kurz Makeup pro nevěstu navazuje na úspěšný workshop. Na kurzu si praktickým líčením a komentovanými ukázkami práce osvojíte makeup, který vydrží náročný svatební den. Bude zcela voděodolný, přitom přirozený a vypadající dobře mezi hosty, na fotografiích i na kameře. Při praktickém nácviku si vyzkoušíte jemné, minimalistické i dekorativní styly líčení, otestujeme výdrž makeupu a prověříme jeho vzhled na kameře i fotografii.
Tento kurz vás dokonale připraví na zvládnutí nejen zkoušky, kdy se naučíte efektivně si zaznamenat postupy práce, ale i svatebního dne, včetně tipů pro nalíčení hostů, vhodného makeupu pro maminky a svědkyně.


Cena: 2 995,-

Termíny:


18.-19.11. 2017Podrobný popis

Fotomakeup - pokročilý

Fototesty v modelingu, rozjasnění, lesky a černobílé foto. Tvorba portfolia


foto make up pro pokročilé je nový typ kurzu ve kterém se v sobě snoubí náplň dříve kurzu Fotomakeupu 2 a 3. Ovšem se zcela novým konceptem výuky. Spojením jsme pro vás dosáhli nejenom příznivější cenu. Ale hlavně spojením teorie, zůstane čas na delší a intenzivnější praktické cvičení.

Rovnou dynamicky přejdete z jednoho tématu do dalších a stihneme tak více praxe a intenzivního líčení. Současně si odnesete celé portfolio fotografií, takže vám z kurzu vznikne solidní book pro vaši prezentaci. Odnesete si 6 dokonalých fotografií na profesionálních modelkách.

Hlavně však také cenné zkušenosti, pod vedením profesionálního lektora. Nenecháme vás udělat chybu a přesto že necháme plně rozvinout vaši kreativitu, pevně vás povedeme tak, aby výsledné fotografie patřily mezi moderní špičku vizážistické práce.Cena: 4 400,-

Termíny:  


11.-12.11. 2017Podrobný popis

Vizážista rekvalifikace

10 dní 80 hodin výuky

Rekvalifikační kurz Vizážista pro plné zvládnutí oboru Vizážista. Tento kurz rozsahem odpovídá kurzu Vizážista 1 a Vizážista 2 a je plně v souladu s kvalifikačním standartem určeným v Národní soustavě kvalifikací pro povolání Vizážistka kód: 69-035-M. V případě úspěšného absolvování kurzu získáváte osvědčení o absolvování, osvědčení o rekvalifikaci s akreditací Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky a osvědčení o profesní kvalifikaci ve smyslu zákona č. 179/2006 Sb. o uznávání výsledků dalšího vzdělávání. Získané osvědčení je veřejnou listinou podobně jako výuční list v oboru.


Cena: 15 590,-

Termíny:  


25.11.-4.12. 2017
Podrobný popis

Vizážista 1

5 dnů 40 hodin výuky

Kurz kterým lze vstoupit do oboru osvojením si všech nezbytných základních technik od nezbytného vybavení správných technik denního a večerního líčení. Teorie líčení do umělého světla. Zvládnete přirzené naturel makeupy, kouřové líčení a nejběžnější styly makeupu. Naučíte se rozpoznat typy pleti, správně odlíčit a posoudit vzhled pleti. Věnujeme se také korekčním technikám a modelacím obličeje. Na tomto kurzu získáte nezbytné profesionální návyky.

Kurz nahrazuje náš původní kurz Vizážista s tím že obsahuje o 40% více praxe a rovněž je koncipován tak aby pokud jej spojíte s kurzem Vizážista 2 jste získali příslušné vzdělání a mohli absolvovat profesní zkoušku podle Národní soustavy kvalifikací jako Vizážista(ka)


Cena: 7 590,-

Termíny:  

25.11.-29.11. 2017Podrobný popis

a

Vizážista 2

4 dny (5 dnů se zkouškou)


Kurz určený pro absolventy kurzu Vizážista 1. Zde se naučíte pokročilé techniky makeupu určené pro přehlídky, kameru a fantazijní líčení. Zahrnuje také lepení umělých řas, glamour styly a úpravu obočí. Součástí kurzu je rovněž výuka Fotomakeupu v rozsahu kurzu Fotomakeup I. A fotografování na modelkách.


Ve spojení s kurzem Vizážista 1 vám tento kurz umožní revalifikaci s Akreditací Ministersta školství mládeže a v případě absolvování kurzů Vizážista 1 a Vizážista 2 je možné zdarma absolvovat zkoušku odborné způsobilosti (v hodnotě 3900,-) podle Národní soustavy kvalifikací po jejímž úspěšném absolvování získáte osvědčení o profesní kvalifikaci ve smyslu zákona č. 179/2006 Sb. o uznávání výsledků dalšího vzdělávání. Získané osvědčení je veřejnou listinou podobně jako výuční list v oboru.


Cena: 7 990,-

Termíny:  

30.11.-3.12. 2017 (do 4.12.se zkouškou odborné způsobilosti)


Podrobný popisMakeup na kameru a základní Fotomakeup  


tento kurz vám představujeme ve zcela novém konceptu, kdy jsme spojili základní techniky líčení na fotografii se základními technikami jak líčit pro kameru.

Vzhledem k vývoji digitální technologie se oba dva základní postupy stále více sbližují a současně jsme vám tak pro kurz připravili bohatší náplň. Získáte více zkušeností a z fotografické části si také odnesete svoje první profesionální fotografie. Tento kurz je také vstupní bránou k našemu pokročilému fotomakeupu.


Cena: 3 300,-

Termíny:  


2.-3.12.  2017Podrobný popis

Image ženy


Kurz zaměřený na dámský šatník. Jak se obléknout jako dáma, oblečení do různých typů zaměstnání a pro různé životní situace a společenské události. Praktické rady pro tvorbu šatníku ženy, která má styl i vkus. Probereme také doplňky, boty, nebo třeba oblečení na golf, Dozvíte se kam vzít malé černé, jak volit a kombinovat materiály a styly. Projdeme specifika dámského šatníku od spodního prádla přes kostým až po kabát. Naučíme vás najít a rozpoznat kvalitu a zlepšíme vaší orientaci ve spleti možností která moderní žena v odívání má. Odpovědi na otázky kdy a zda patří silonky do páskových bot, kolik šperků je přijatelných a jsou na danou příležitost vhodné například jeansy. Po absolvování kurzu budou odpovědi na tyto otázky samozřejmou záležitostí.


Cena: 2 430,-

Termíny:


9.-10.12. 2017Podrobný popis

Barevná typologie II.


Rozšíření poznatků barevné teorie o autorský systém dělení barev do 12 skupin umožňující kombinace teplých a studených barev. Pracujeme variabilně s různým stupněm harmonie. Obohacuje a rozvíjí poznatky Barevné typologie. Usnadňuje orientaci klientům.


Cena: 2 100,-

Termíny:


16.-17.12. 2017Podrobný popis

Glamour and Stage makeup


dvoudenní kurz výtvarných technik které rozdmýchají vaší kreativitu. Glamour makeup je velmi dekorativní styl užívaný často na fotografiích. Stage makeup je makeup na jeviště. Učíme se specifické techniky které jsou uplatnitelné v ostrých světlech scény a na módních přehlídkách. Dále vám ukážeme nejmodernější trendy pro líčení módních přehlídek a vše si vyzkoušíte v praxi.


Cena: 2 790,-

Termín:


30.11.-1.12. 2017


Podrobný popis

Glamour and Stage makeup


dvoudenní kurz výtvarných technik které rozdmýchají vaší kreativitu. Glamour makeup je velmi dekorativní styl užívaný často na fotografiích. Stage makeup je makeup na jeviště. Učíme se specifické techniky které jsou uplatnitelné v ostrých světlech scény a na módních přehlídkách. Dále vám ukážeme nejmodernější trendy pro líčení módních přehlídek a vše si vyzkoušíte v praxi.


Cena: 2 790,-

Termín:


3.-4.10.  2017


Podrobný popis

Základní fotomakeup a makeup na kameru


tento kurz vám představujeme ve zcela novém konceptu, kdy jsme spojili základní techniky líčení na fotografii se základními technikami jak líčit pro kameru.

Vzhledem k vývoji digitální technologie se oba dva základní postupy stále více sbližují a současně jsme vám tak pro kurz připravili bohatší náplň. Získáte více zkušeností a z fotografické části si také odnesete svoje první profesionální fotografie. Tento kurz je také vstupní bránou k našemu pokročilému fotomakeupu.


Cena: 3 300,-

Termíny:  


5.-6.10. 2017Podrobný popis

Super naturel makeup


Naturel makeup, nazývaný také nahý makeup nebo naked makeup je bezesporu nejoblíbenějším a nejčastěji tvořeným stylem líčení. Je mnoho cest a výtvarných stylů spadajících do této kategorie.

Super naturel makeup však nabízí mnohem víc. Naprosto novou techniku líčení. Nový způsob jak nanést makeup. Změna textury makeupu, nová technika líčení rtů a jako bonus korekční techniky, které nejsou vidět.
Super naturel makeup navíc až na několik hodin vyhladí vrásky, suchá místa pleti a odstraní suché rty a šupinky. K nesporným výhodám patří že vedle mladistvé plati lze Super naturel makeup s neobvyklou snadností aplikovat klientkám 50+


Cena: 2 450,-

Termíny:  


8.10.. 2017


Podrobný popis

Zkouška odborné způsobilosti

1 den cca 8 hodin.

Zkoušky odborné způsobilosti ve smyslu zákona č. 179/2006 Sb. o uznávání výsledků dalšího vzdělávání. Vizážistika se stala jedním z mnoha oborů Národní soustavy kvalifikací (NSK). Obor Vizážistka (kód: 69-035-M) Získané osvědčení je veřejnou listinou podobně jako výuční list v oboru.Cena: 3 900,-

Termíny:  


7.10. 2017Podrobný popis

Barevná typologie I.


Barevná teorie zaměřená na hledání vztahu mezi harmonií barev a sladění s člověkem. Učíme autorskou metodou výuky. Praktické typování, analýzy barvy. Řada pomůcek a barevnic.


Cena: 1 950,-

Termíny:


16.-17.11. 2017Podrobný popis

a

Již realizované kurzy, které budeme zařazovat opět v dalším pololetí:

 Květen

Image ženy


Kurz zaměřený na dámský šatník. Jak se obléknout jako dáma, oblečení do různých typů zaměstnání a pro různé životní situace a společenské události. Praktické rady pro tvorbu šatníku ženy, která má styl i vkus. Probereme také doplňky, boty, nebo třeba oblečení na golf, Dozvíte se kam vzít malé černé, jak volit a kombinovat materiály a styly. Projdeme specifika dámského šatníku od spodního prádla přes kostým až po kabát. Naučíme vás najít a rozpoznat kvalitu a zlepšíme vaší orientaci ve spleti možností která moderní žena v odívání má. Odpovědi na otázky kdy a zda patří silonky do páskových bot, kolik šperků je přijatelných a jsou na danou příležitost vhodné například jeansy. Po absolvování kurzu budou odpovědi na tyto otázky samozřejmou záležitostí.


Cena: 2 430,-

Termíny:


13.-14.5. 2017Podrobný popis

Vizážista 1

5 dnů 40 hodin výuky

Kurz kterým lze vstoupit do oboru osvojením si všech nezbytných základních technik od nezbytného vybavení správných technik denního a večerního líčení. Teorie líčení do umělého světla. Zvládnete přirzené naturel makeupy, kouřové líčení a nejběžnější styly makeupu. Naučíte se rozpoznat typy pleti, správně odlíčit a posoudit vzhled pleti. Věnujeme se také korekčním technikám a modelacím obličeje. Na tomto kurzu získáte nezbytné profesionální návyky.

Kurz nahrazuje náš původní kurz Vizážista s tím že obsahuje o 40% více praxe a rovněž je koncipován tak aby pokud jej spojíte s kurzem Vizážista 2 jste získali příslušné vzdělání a mohli absolvovat profesní zkoušku podle Národní soustavy kvalifikací jako Vizážista(ka)


Cena: 7 590,-

Termíny:  

24.-28.5. 2017Podrobný popis

Vizážista 2

4 dny (5 dnů se zkouškou)


Kurz určený pro absolventy kurzu Vizážista 1. Zde se naučíte pokročilé techniky makeupu určené pro přehlídky, kameru a fantazijní líčení. Zahrnuje také lepení umělých řas, glamour styly a úpravu obočí. Součástí kurzu je rovněž výuka Fotomakeupu v rozsahu kurzu Fotomakeup I. A fotografování na modelkách.


Ve spojení s kurzem Vizážista 1 vám tento kurz umožní revalifikaci s Akreditací Ministersta školství mládeže a v případě absolvování kurzů Vizážista 1 a Vizážista 2 je možné zdarma absolvovat zkoušku odborné způsobilosti (v hodnotě 3900,-) podle Národní soustavy kvalifikací po jejímž úspěšném absolvování získáte osvědčení o profesní kvalifikaci ve smyslu zákona č. 179/2006 Sb. o uznávání výsledků dalšího vzdělávání. Získané osvědčení je veřejnou listinou podobně jako výuční list v oboru.


Cena: 7 990,-

Termíny:  

29.5.-1.6. 2017Podrobný popis

Vizážista rekvalifikace

10 dní 80 hodin výuky

Rekvalifikační kurz Vizážista pro plné zvládnutí oboru Vizážista. Tento kurz rozsahem odpovídá kurzu Vizážista 1 a Vizážista 2 a je plně v souladu s kvalifikačním standartem určeným v Národní soustavě kvalifikací pro povolání Vizážistka kód: 69-035-M. V případě úspěšného absolvování kurzu získáváte osvědčení o absolvování, osvědčení o rekvalifikaci s akreditací Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky a osvědčení o profesní kvalifikaci ve smyslu zákona č. 179/2006 Sb. o uznávání výsledků dalšího vzdělávání. Získané osvědčení je veřejnou listinou podobně jako výuční list v oboru.


Cena: 15 590,-

Termíny:  


24.5.-2.6. 2017


V tomto kurzu je mezi dva pětidenní bloky zařazeno dvoudenní volnoPodrobný popis

Účes pro vizážisty


Vizážista, není-li přítomen kadeřník, je nucen zvládnout základy úpravy vlasů. Tak, abyste je zvládali na dobré úrovni, naučíme vás úpravu ze suchých vlasů, účesy, natočení, krepování, zdobení, drdoly, kreativní styly. Nestříháme, nebarvíme ! Naučíme vás upravit jednoduše jakýkoliv typ vlasu v krátkém čase. Plně vybavený kurz, kde trénujete na sobě navzájem.


Cena: 6 490,-

Termíny:


17.-20.5. 2017Podrobný popis

a

a

Partneři:

Zkouška odborné způsobilosti

1 den cca 8 hodin.

Zkoušky odborné způsobilosti ve smyslu zákona č. 179/2006 Sb. o uznávání výsledků dalšího vzdělávání. Vizážistika se stala jedním z mnoha oborů Národní soustavy kvalifikací (NSK). Obor Vizážistka (kód: 69-035-M) Získané osvědčení je veřejnou listinou podobně jako výuční list v oboru.Cena: 3 900,-

Termíny:  


2.6. 2017Podrobný popis

Airbrush makeup.


Techniky aplikace makeupu a dalších líčidel technikou airbrushe. Airbrush v denním líčení, naturel makeupu, ale zejména možnosti airbrushe v makeupu na fotografii a přehlídková mola. Triky a možnosti této moderní metody v líčení tváře. Doplňkově se budeme zabývat technikami aplikace makeupu na tělo.


Cena: 3 250,-

Termíny:


3.-4.6. 2017Podrobný popis

Makeup pro nevěstu.

Voděodolný makeup

Kurz Makeup pro nevěstu navazuje na úspěšný workshop. Na kurzu si praktickým líčením a komentovanými ukázkami práce osvojíte makeup, který vydrží náročný svatební den. Bude zcela voděodolný, přitom přirozený a vypadající dobře mezi hosty, na fotografiích i na kameře. Při praktickém nácviku si vyzkoušíte jemné, minimalistické i dekorativní styly líčení, otestujeme výdrž makeupu a prověříme jeho vzhled na kameře i fotografii.
Tento kurz vás dokonale připraví na zvládnutí nejen zkoušky, kdy se naučíte efektivně si zaznamenat postupy práce, ale i svatebního dne, včetně tipů pro nalíčení hostů, vhodného makeupu pro maminky a svědkyně.


Cena: 2 995,-

Termíny:


10.-11.6. 2017Podrobný popis

Barevná typologie II.


Rozšíření poznatků barevné teorie o autorský systém dělení barev do 12 skupin umožňující kombinace teplých a studených barev. Pracujeme variabilně s různým stupněm harmonie. Obohacuje a rozvíjí poznatky Barevné typologie. Usnadňuje orientaci klientům.


Cena: 2 100,-

Termíny:


17.-18.6. 2017Podrobný popis

V červnu a červenci se můžete také naučit
fotografovat módu a styling

A naučit se postprodukci ve
Phoptoshopu

 Červenec - Srpen

Letní škola pokročilých technik


Setkáváme se stovkami vizážistů v době rozvoje jejich rukopisu. V době, kdy je makeup v podstatě dobrý, ale přece jen něco chybí, často malý krůček. Zdánlivý detail, ovšem detail, který výtvarně dokáže celou práci významně vylepšit. Tradičně všichni bojují s obdobnými chybami. Řeší velmi podobné problémy a jejich práci dělí od dokonalosti mnohdy maličkost, jedna linie, malé zdůraznění, jen ho najít. Tyto detaily dokáží dostat výtvarnou hodnotu do o třídu vyšší kategorie. Letní škola vás chce inspirovat k rozvoji rukopisu a současně vám předat některé pokročilé techniky vizážistické práce.
Letní škola je rozložena do čtyřech základních bloků a do do supervize ve kterém vám nabídneme konzultaci a nezávislý pohled na váš rukopis, vaše portfolio a vaše vybavení. Druhá fáze vám připraví trénink nových technik a moderního makeupu, pokročilých korekcí a modelací. Trénink bude zaměřen tak, aby vás naučil nové postupy a zdokonalil staré.
Třetí fáze bude zaměřena na vaše portfolio, které si rozšíříte a doplníte o nové postupy, které se naučíte v předchozích blocích a na modelkách vám vyfotíme nové fotky do booku s vaší prací. Fotky budou zahrnovat pokročilé postupy. A v poslední fázi budeme hovořit o prezentaci, portfoliu, současném trhu v našem oboru. Budeme se věnovat nejčastějším chybám v současné makeupové tvorbě obecně.
Cílem letní školy je tedy naučit vás nové techniky, zlepšit techniky stávající. Rozšířit váš book a doporučit vám individuální trénink pro váš další vývoj.


Cena: 7 500,-

Termíny:


14.-16.7. 2017


Podrobný popis

Vizážista Speciál

14 dní 112 hodin výuky

Nejobsáhlejší kurz vizážistiky v ČR a jediný kurz s takto internzivní výukou, který pořádá AVS-ČR jen jednou za pololetí.

Kurz obsahuje kompletní rekvalifikaci v oboru Vizážista a je plně v souladu s kvalifikačním standartem určeným v Národní soustavě kvalifikací pro povolání Vizážistka kód: 69-035-M. Vedle povinných předmětů však obsahuje ještě 4 dny intenzivního tréninku nad rámec rekvalifikace a to zejména v oblasti barevné typologie a barevného poradenství a retro stylů makeupu dvacátého století, které vám nejen zvětší váš přehled v oboru, ale také nabídnou prostor pro intenzivní trénink pokročilé techniky makeupu.


V ceně kurzovného jsou zahrnuty profesionální fotografie v hodnotě 2000,- Kč a pro úspěšné absolventy navíc členství v AVS-ČR v programu gold na 6 měsíců za 1750,-


Cena: 19 841,-

Termíny:  


22.7.-4.8. 2017


Podrobný popis

Vizážista rekvalifikace

10 dní 80 hodin výuky

Rekvalifikační kurz Vizážista pro plné zvládnutí oboru Vizážista. Tento kurz rozsahem odpovídá kurzu Vizážista 1 a Vizážista 2 a je plně v souladu s kvalifikačním standartem určeným v Národní soustavě kvalifikací pro povolání Vizážistka kód: 69-035-M. V případě úspěšného absolvování kurzu získáváte osvědčení o absolvování, osvědčení o rekvalifikaci s akreditací Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky a osvědčení o profesní kvalifikaci ve smyslu zákona č. 179/2006 Sb. o uznávání výsledků dalšího vzdělávání. Získané osvědčení je veřejnou listinou podobně jako výuční list v oboru.


Cena: 15 590,-

Termíny:  


24.7.-4.8. 2017


V tomto kurzu je mezi dva pětidenní bloky zařazeno dvoudenní volnoPodrobný popis

Barevná typologie I.


Barevná teorie zaměřená na hledání vztahu mezi harmonií barev a sladění s člověkem. Učíme autorskou metodou výuky. Praktické typování, analýzy barvy. Řada pomůcek a barevnic.


Cena: 1 950,-

Termíny:


22.-23.7. 2017Podrobný popis

Retro makeup


Seznámíme vás s vývojem makeupu od přelomu devatenáctéhio a dvacátého století. Prakticky si vyzkoušíte a naučíte se správné postupy jak nalíčit ve stylu dvacátých, třicátých let, padesátých a šedesátých let dvacátého století.


Cena: 3 250,-

Termín:


29.-30.7. 2017Podrobný popis


Zkouška odborné způsobilosti

1 den cca 8 hodin.

Zkoušky odborné způsobilosti ve smyslu zákona č. 179/2006 Sb. o uznávání výsledků dalšího vzdělávání. Vizážistika se stala jedním z mnoha oborů Národní soustavy kvalifikací (NSK). Obor Vizážistka (kód: 69-035-M) Získané osvědčení je veřejnou listinou podobně jako výuční list v oboru.Cena: 3 900,-

Termíny:  


4.8. 2017Podrobný popis

a

a

a

Styl.


Styl je kurz ve kterém nás nezajímá jak má být oblečení dlouhé, široké, střižené, ale je to kurz zaměřený na něco co je samou podstatou našeho odívání. Přesto je to často opomíjenou součástí. Kurz styl hledá prameny výrazu který který oděvem můžeme vyjádřit. Jeho atmosféru, vyjádřením naší osobnosti. Splynutí našeho stylu s naší duší, myšlením a jednáním. Všímáme si kontextu stylu odívání a životního stylu.  Na historickém kontextu se díváme jak styl odráží dobu a myšlení lidí ve kterém byl nošen na moderních oděvech pak nalézáme výpověď o našich náladách, pocitech a životních postojích které se demonstrují způsobem kterým se odíváme.


Cena: 2 140,-

Termíny:


9.-10.9. 2017


Podrobný popis

Image muže


Se stále rostoucím zájmem mužů o svůj image, jsme pro vás, profesionální poradce a poradkyně připravili balík informací, které vám dají pevný základ profesionálního vzhledu muže, probereme oděv a styly z různých stylů odívání. Doplňky, boty, nebo třeba oblečení na golf, podíváme se na vývoj pánského stylu a jeho současné varianty. Naučíte se doporučit a vytvářet stylizace image muže. Tento kurz je komplexním průvodcem šatníku muže má styl za všech okolností. Styl ladící s jeho životním stylem a potřebami.


Cena: 2 400,-

Termíny:


16.-17.9. 2017


Podrobný popis

Vizážista rekvalifikace

10 dní 80 hodin výuky

Rekvalifikační kurz Vizážista pro plné zvládnutí oboru Vizážista. Tento kurz rozsahem odpovídá kurzu Vizážista 1 a Vizážista 2 a je plně v souladu s kvalifikačním standartem určeným v Národní soustavě kvalifikací pro povolání Vizážistka kód: 69-035-M. V případě úspěšného absolvování kurzu získáváte osvědčení o absolvování, osvědčení o rekvalifikaci s akreditací Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky a osvědčení o profesní kvalifikaci ve smyslu zákona č. 179/2006 Sb. o uznávání výsledků dalšího vzdělávání. Získané osvědčení je veřejnou listinou podobně jako výuční list v oboru.


Cena: 15 590,-

Termíny:  


28.9.-7.10. 2017
Podrobný popis

Vizážista 1

5 dnů 40 hodin výuky

Kurz kterým lze vstoupit do oboru osvojením si všech nezbytných základních technik od nezbytného vybavení správných technik denního a večerního líčení. Teorie líčení do umělého světla. Zvládnete přirzené naturel makeupy, kouřové líčení a nejběžnější styly makeupu. Naučíte se rozpoznat typy pleti, správně odlíčit a posoudit vzhled pleti. Věnujeme se také korekčním technikám a modelacím obličeje. Na tomto kurzu získáte nezbytné profesionální návyky.

Kurz nahrazuje náš původní kurz Vizážista s tím že obsahuje o 40% více praxe a rovněž je koncipován tak aby pokud jej spojíte s kurzem Vizážista 2 jste získali příslušné vzdělání a mohli absolvovat profesní zkoušku podle Národní soustavy kvalifikací jako Vizážista(ka)


Cena: 7 590,-

Termíny:  

28.9.-3.10. 2017Podrobný popis

Září

a

a

Deset moderních technik, tipů a triků v makeupu.
O kterých jste zatím neslyšeli.


dotkneme se v podstatě každé oblasti od přípravy pleti, přes texturování podkladu a  nové techniky aplikace mekeupu. Vychytané triky pro vylepšení řas, modelace očí. Reálný contouring a zcela nové techniky Highlightingu. Naší pozornosti neuniknou ani rty. Prozradím vám skvělý trik jak rty o které není dobře pečováno, jsou suché a popraskané vyspravit před líčením v rámci minut Ale také se naučíme nové techniky modelování rtů a zcela fantastické tekuté efekty. Máme pro vás připravené naprosto nové techniky, ale také techniky postavené na více než dvaceti letech zkušeností. Některé záměrně nedávám ani do popisu kurzu. A pokud budete s nácvikem šikovní, přidáme ještě pár osvědčených tipů navíc.


Cena: 2 278,-,-

Termíny:  


23.-24.9. 2017


Podrobný popis