2021 © Asociace vizážistů a stylistů ČR

LiveZilla Live Help
KURZY vypsané termíny | kurzy individuální | o škole | ubytování | přihláška a pravidla | jdu na kurz

Asociace vizážistů a stylistů

České republiky

Beauty  je často vaším každodenním chlebem. Na tomto kurzu se však budeme chtít vrátit k samé podstatě uměleckého cítění které každý vizážista v sobě má  a hýčká.  Někdy je to naše opomíjená stránka, protože dokolečka děláme přirozené makeupy a nositelné věci. V tomto kurzu budeme líčit opravdu srdcem odvážeme se od běžných konvencí, ale přesto to nebude jen nesmyslné blbnutí, nýbrž naprosto cílený rozvoj vaší kreativity. Sáhnete si hluboko do nitra a přirozeně s tím se naučíte zhmotnit emoce do těch nejkreativnější technik a úžasných vizuálních efektů.


Na tomto kurzu také vzniknou fotografie, protože by bylo škoda nerozšířit si portfolio. Právě velmi pokročilý uměleckými pracemi oslovíte mnoho nových klientů, kteří si sice často objednají “jen” normální make-up, ale právě proto, že viděli vaše skvělé vize a dovednosti, přesahující jejich běžné potřeby.Náplň výuky:Lektor:


Petr Lukeš, prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR

Petr Lukeš, praxe v oboru od rou 1995, práce pro Yves Saint Laurent, Dior, později tvorba trendů kolekcí pro Salvette, v oboru přednáší od roku 95, od roku 1997 prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR. Praxe při líčení pro módní fotografii, přehlídky, TV a také širokou vlastní klientelu. Od roku 2001 se plně věnuje také módní fotografii. Více o lektorovi najdete na webu petrlukes.com
Termín:

27.-28. Března 2021

Cena:

2 430,-


Obtížnost kurzu a požadované předchozí vzdělání:


Na tomto kurzu již potřebujete znát základní techniky líčení.Osvědčení:

Certifikát Asociace vizážistů a stylistů České republiky o absolvování a rozšiřování kvalifikace.


Praktické uplatnění:

Fotografie, stage makeup, extravagance, portfolia, fototesty.


Další možné vzdělávání:

Letní škola pokročilých technik, Glamou and Stage Makeup

 

 přihláška
  na
  kurz


EDITORIAL MAKEUP