2024 © Asociace vizážistů a stylistů ČR

KURZY vypsané termíny | kurzy individuální | o škole | ubytování | přihláška a pravidla | jdu na kurz

Asociace vizážistů a stylistů

České republiky

Etiketa je významnou oblasti pro náš každodenní život. Prošla různými vývojovými etapami my se však budeme zaobírat etiketou ryze současnou a to v běžných denních a obchodních příležitostech. Navazování kontaktu, představování, navazování hovorů a předávání vizitek, daru nebo květin má své společenské náležitosti, které musíme respektovat.

Naučíme se také porozumět poselství pozvánek, pronést přípitek a nebo jak se zorientovat u stolu. Zmíníme i některé důležité mezikulturní aspekty.Náplň výuky:Lektor:


Petr Lukeš

Vizážista, stylista, fotograf. Prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR . S více než sedmnáctiletou praxí v oboru. Se zkušenostmi s prací pro Yves Saint Laurent, Dior, dále celou řadu médií a TV, jako například ČT1, ČT2, ČT24, Nova, Prima, Markýza, Metropol TV.

Časopisy jako Vogue, Style, Hair and Beauty, Dáma, Marianne, Makeup Magazin, řadou novin a časopisů. Dále zkušenostmi s tvorbou trendů a kolekcí a mnohaletou praxí ve výuce makeupu, stylingu, řeči těla a tváře

petrlukes.com


Společenský život a práce mne zavedli do mnoha koutů světa a do společností, kde znalosti etikety byly zcela zásadní.  Zažil jsem mnoho kuriozních situací v jiných kulturních prostředích a současně jsem zjistil, že dodržování některých zásadních pravidel etikety je klíčové pro úspěch v osobním i pracovním životě.

ETIKETA

Termín:

27. ledna 2018

Cena:

2 390,-

Obtížnost kurzu a požadované předchozí vzdělání:


NeníOsvědčení:

Certifikát Asociace vizážistů a stylistů České republiky o absolvování.


Praktické uplatnění:

 Znalost etikety, vás připraví na život ve společnosti. Na úrovni, která se od profesionála očekává. Praktické uplatnění je zejména v oblasti příznivějších mezilidských vztahů.


Další možné vzdělávání:

Etiketa a styl, Mluvíme na kameru, Umění prezentace, Marketing pro vizážisty a stylisty.

 

 přihláška
  na
  kurz