2024 © Asociace vizážistů a stylistů ČR

KURZY vypsané termíny | kurzy individuální | o škole | ubytování | přihláška a pravidla | jdu na kurz

Asociace vizážistů a stylistů

České republiky

Kurz etiketa a styl má hlavní úkol. A to, abyste v jakékoliv životní situaci vždy věděli co si vzít na sebe. Byli přiměřeně oblečení vzhledem k události, denní i roční době. Zajímat nás budou od striktně formálních společenských akcí, přes běžné každodenní události, jako jsou pracovní snídaně, obědy, večeře, bankety, rauty. Co si vzít do práce a nebo na trávení volného času, tak abychom vždy vyhověli pravidlům společenské etikety. Naučíme se rozkódovat všechna tajemná sdělení na pozvánkách. Už navždy budete vědět co vzít na sebe, pokud na pozvánce bylo například Smart casual, business casual, Black tie nebo Creative Black tie, informal a podobně.  Náplň výuky:Lektor:


Petr Lukeš

Vizážista, stylista, fotograf. Prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR . S více než sedmnáctiletou praxí v oboru. Se zkušenostmi s prací pro Yves Saint Laurent, Dior, dále celou řadu médií a TV, jako napříkald ČT1, ČT2, ČT24, Nova, Prima, Markýza, Metropol TV.

Časopisy jako Vogue, Style, Hair and Beauty, Dáma, Marianne, Makeup Magazin, řadou novin a časopisů. Dále zkušenostmi s tvorbou trendů a kolekcí a mnohaletou praxí ve výuce makeupu, stylingu, řeči těla a tváře

petrlukes.com


Společenský život a práce mne zavedli do mnoha koutů světa a do společností, kde znalosti etikety byly zcela zásadní.  Zažil jsem mnoho kuriozních situací v jiných kulturních prostředích a současně jsem zjistil, že dodržování některých zásadních pravidel etikety je klíčové pro úspěch v osobním i pracovním životě.

ETIKETA A STYL

Termín:

28. ledna 2018

Cena:

2 380,-

Obtížnost kurzu a požadované předchozí vzdělání:


NeníOsvědčení:

Certifikát Asociace vizážistů a stylistů České republiky o absolvování.


Praktické uplatnění:

Už vždy budete vědět co na sebe na jakoukoliv společenskou, obchodní I soukromou událost. Skvěle doplní váš servis pro klienty.


Další možné vzdělávání:

Etiketa, Mluvíme na kameru, Umění prezentace, Marketing pro vizážisty a stylisty. Image muže, Image ženy

 

 přihláška
  na
  kurz