datum

Kurz

24.-25.6.

Postprodukce ve photoshopu

1.-2.7.

Fotografujeme módu a styling

27.10.

Selfie art

28.-29.10.

Základní fotokurz

23.-24.11.

Fotografujeme makeup a portrét

Kurzy

jsou zaměřené na teoretické i praktické zvládnutí souboru informací vedoucí k osvojení si širšího okruhu témat. Jsou jedno až čtrnáctidení. Mají pevně stanovený termín na celé pololetí.

Workshopy

jsou úzce zaměřené na jedno specializované téma, jsou obvykle půldenní a spojené s předváděním ukázek. Mají pevně stanovený termín na celé pololetí

Tréninky

jsou zaměřené na praktická cvičení. Teorie je obsažena jen minimálně nebo vůbec. Pozornost je věnována zdokonalování technik a osvojování si praktických návyků. Jsou obvykle několikahodinové. Termíny se zařazují dynamicky v průběhu celého roku.

Fotokuzry

Kurzy fotografování. Vyučujeme fotografování makeupu, portrétu, módy a postavy a také postprodukční techniky. Fotokurzy jsou zaměřeny na práci ve studiu I exteriéru. Fotokurzy mají pevně vypsané termíny na celé pololetí.

2017 © Asociace vizážistů a stylistů ČR

LiveZilla Live Help
Kurzy | workshopy | kurzy foto | kurzy osobní | tréninky | o škole | ubytování | přihláška a pravidla | jdu na kurz

Asociace vizážistů a stylistů

České republiky

Základní fotokurz a příprava k fotografování lidí a módy.


Na tomto kurzu se seznámíte s nutnými základnímy pojmy. Naučíte se ovládat profesionálně fotoaparát. Seznámíme se s pravidly správné expozice. Osvojíme si základy kompozice. Vyzkoušíte a naučíte se ovládat a nastavovat studiové vybavení.  Seznámíte se se světlem jako výtvarným prostředkem.
Cena: 1 999,-

Termíny:  28.-29.10. 2017

Fotografujeme Makeup a portrétZachycení tváře , jejího výrazu a také dobré vysvícení a vystižení makeupu. Svícení makeupu a figury. Práce v přirozeném světle i ve studiovém světle. Správné nastavení fotoaparátu. Pravidla a způsoby svícení. Volba vhodného objektivu, expozice i kompozice fotografie. Práce s modelkou a hlavně praktické cvičení všech vysvětlovaných technik.Cena: 3 450,-

Termíny: 23.-24.11. 2017

Kurzy módní fotografie

Rozpis termínů Foto kurzů:

 

 přihláška
  na
  kurz


Když jsem před 13 lety začal ke své kariéře vizážisty a stylisty fotografovat, bylo toto spojení velmi vzácné. Doba však ukázala že mnoho vizážistů a stylistů se snaží vlastními silami svou práci zachytit také na fotografii. Otevíráme pro vás nový typ vzdělání zaměřený na dobré ovládnutí fotoaparátu, přemýšlení a realizaci dobrého světla a zejména fotografování makeupu a stylingu.

Těším se na viděnou
Petr Lukeš

podrobná náplň kurzu  podrobná náplň kurzu 

Partneři:

Postprodukce v PhotoshopuNafocené fotografie je potřeba převést do publikovatelné podoby. Provést základní úpravy, vyvážit barvy. Správně doostřit a mnohdy také vyretušovat. Cesta fotografie po exportování do počítače začíná.


Cena: 3 650,-

Termíny: 24.-25.6. 2017

podrobná náplň kurzu 

Fotografujeme Módní fotografii a stylingFotografování oděvu, stylingu, postavy, jejího výrazu . Dobré vysvícení a vystižení správného okamžiku. Spolupráce a vedení modelky při focení. Práce v přirozeném světle i ve studiovém světle. Správné nastavení fotoaparátu. Pravidla a způsoby svícení. Volba vhodného objektivu, expozice i kompozice fotografie. Praktická cvičení všech vysvětlovaných technik.
Cena: 3 600,-

Termíny: 1.-2.7. 2017

podrobná náplň kurzu 

Selfie art.
Focení a natáčení mobilem sebe i klienta pro sociální sítě.


vizážista který pravidelně nepublikuje své práce na sociálních sítích v podstatě jako by ani nebyl. Jenže kvalita toho co na sociálních sítích vidíme je určující proto zda budete populární a nebo na okraji zájmu. Naučíme vás vyfotit mobilním telefonem jak sami sebe tak vaše nalíčené klienty tak, aby vypadaly maximálně atraktivně a profesionálně a stali jste se silnými hráči na Instagramu nebo Facebooku.

vedle fotografování vás naučíme vytvořit atraktivní krátká videa pro sociální sítě.Cena: 2 210,-

Termíny:  27.10. 2017podrobná náplň kurzu