2024 © Asociace vizážistů a stylistů ČR

KURZY vypsané termíny | kurzy individuální | o škole | ubytování | přihláška a pravidla | jdu na kurz

Asociace vizážistů a stylistů

České republiky

Zachycení tváře, jejího výrazu a také dobré vysvícení a vystižení makeupu. Práce v přirozeném světle i ve studiovém světle. Správné nastavení fotoaparátu. Pravidla a způsoby svícení. Volba vhodného objektivu, expozice i kompozice fotografie. Práce s modelkou a hlavně praktické cvičení všech vysvětlovaných technik.Náplň výuky:Požadované vybavení:


Vlastní fotoaparát s možností manuálního nastavení.Lektor:


Petr Lukeš

Vizážista, stylista, fotograf. Prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR . S více než sedmnáctiletou praxí v oboru. Se zkušenostmi s prací pro Yves Saint Laurent, Dior, dále celou řadu médií a TV, jako napříkald ČT1, ČT2, ČT24, Nova, Prima, Markýza, Metropol TV.

Časopisy jako Vogue, Style, Hair and Beauty, Dáma, Marianne, Makeup Magazin, řadou novin a časopisů. Dále zkušenostmi s tvorbou trendů a kolekcí a mnohaletou praxí ve výuce makeupu, stylingu, řeči těla a tváře

petrlukes.com

Termín:

15. Prosince 2024


Cena:

3 850,-

Obtížnost kurzu a požadované předchozí vzdělání:


Kurz focení basic.
Vítáni jste také v případě že kurz nemáte, ale rozumíne svému fotoaparátu a jeho poloautomatickým i manuálním režimůmOsvědčení:

Certifikát Asociace vizážistů a stylistů České republiky o absolvování.


Praktické uplatnění:

V kurzu se naučíte fotit portrét, tvář a makeup v přirozeném, nalezeném i studiovém svícení. Naučíte se pracovat s modelkou, vytvořit správnou atmosféru, ale také zvládnout kompozici a správně exponovat. Budete tak schopni bez problémů produkovat portrétní , beauty a makeupové fotografie


Další možné vzdělávání:

Fotografujeme styling, Postprodukce ve Photoshopu a další fotokurzy

 

 přihláška
  na
  kurz


KURZ FOCENÍ - MAKEUP A PORTRÉT

Forma výuky:
Prezenční výuka. Na tento kurz musíte přijet k nám do učeben v Praze na Barrandově

UČEBNA