2024 © Asociace vizážistů a stylistů ČR

KURZY vypsané termíny | kurzy individuální | o škole | ubytování | přihláška a pravidla | jdu na kurz

Asociace vizážistů a stylistů

České republiky

Když jsem před 17 lety začal ke své kariéře vizážisty a stylisty fotografovat, bylo toto spojení velmi vzácné. Doba však ukázala, že mnoho vizážistů a stylistů se snaží vlastními silami svou práci zachytit také na fotografii. Otevíráme pro vás nový typ vzdělání zaměřený na dobré ovládnutí fotoaparátu, přemýšlení a realizaci dobrého světla a zejména fotografování makeupu a stylingu.

Na tomto kurzu se seznámíte s nutnými základními pojmy. Naučíte se ovládat profesionálně fotoaparát. Seznámíme se s pravidly správné expozice. Osvojíme si základy kompozice. Vyzkoušíte a naučíte se ovládat a nastavovat studiové vybavení.  Seznámíte se se světlem jako výtvarným prostředkem.Náplň výuky:Požadované vybavení:


Vlastní fotoaparát s možností manuálního nastavení.


Lektor:

Petr Lukeš

Vizážista, stylista, fotograf. Prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR . S více než sedmnáctiletou praxí v oboru. Se zkušenostmi s prací pro Yves Saint Laurent, Dior, dále celou řadu médií a TV, jako napříkald ČT1, ČT2, ČT24, Nova, Prima, Markýza, Metropol TV.

Časopisy jako Vogue, Style, Hair and Beauty, Dáma, Marianne, Makeup Magazin, řadou novin a časopisů. Dále zkušenostmi s tvorbou trendů a kolekcí a mnohaletou praxí ve výuce makeupu, stylingu, řeči těla a tváře

petrlukes.com

KURZ FOCENÍ BASIC

Termín:

15. Září 2024

Cena:

3 199,-

Obtížnost kurzu a požadované předchozí vzdělání:


Tento kurz je určený pro začátečníky. Vezměte foťák a práci s ním vás naučíme od prvních krokůOsvědčení:

Certifikát Asociace vizážistů a stylistů České republiky o absolvování.


Praktické uplatnění:

Tento kurz je vstupním předpokladem pro to, abyste zvládli plně ovládat svůj fotoaparát. Také abyste jej dokázali využít při fotografování portrétní a módní fotografie. Zvládli jste dobře vyfotit make-up a styling a pracovat s osvětlením a nastavením všech technických parametrů, jak vašeho fotoaparátu, tak také celého studia.


Další možné vzdělávání:

Fotografujeme makeup a portrét, Fotografujeme styling, Postprodukce ve Photoshopu a další fotokurzy

 

 přihláška
  na
  kurz


Forma výuky:
Prezenční výuka, nebo online. Na tomto kurzu si vyberete formu výuky, kterou máte raději

UČEBNA

ONLINE