2024 © Asociace vizážistů a stylistů ČR

KURZY vypsané termíny | kurzy individuální | o škole | ubytování | přihláška a pravidla | jdu na kurz

Asociace vizážistů a stylistů

České republiky

Nafocené fotografie je potřeba převést do publikovatelné podoby. Provést základní úpravy, vyvážit barvy. Správně doostřit a mnohdy také vyretušovat. Cesta fotografie po exportování do počítače začíná.Náplň výuky:Požadované vybavení:


Sebou nutný vlastní počítač s nainstalovaným Adobe Photoshopem. Uživatele jiného softwaru jsou vítáni, ale všechny ukázky a postupy jsou předváděny ve Photoshopu.Lektor:


Petr Lukeš

Vizážista, stylista, fotograf. Prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR . S více než sedmnáctiletou praxí v oboru. Se zkušenostmi s prací pro Yves Saint Laurent, Dior, dále celou řadu médií a TV, jako napříkald ČT1, ČT2, ČT24, Nova, Prima, Markýza, Metropol TV.

Časopisy jako Vogue, Style, Hair and Beauty, Dáma, Marianne, Makeup Magazin, řadou novin a časopisů. Dále zkušenostmi s tvorbou trendů a kolekcí a mnohaletou praxí ve výuce makeupu, stylingu, řeči těla a tváře

petrlukes.com

Termín:

13.-14. Července 2024

Cena:

3 945,-

Obtížnost kurzu a požadované předchozí vzdělání:


Pokud fotíte portrét, nebo módu je kurz pro vás.Osvědčení:

Certifikát Asociace vizážistů a stylistů České republiky o absolvování.


Praktické uplatnění:

Postprodukce je dnes stejně důležitá jako samotná fotografie, bez kvalitních postprodukce vaše fotky neuspějí v módní branži a nebudou mít lehkou cestu do módních magazínu a v módní produkci obecně. Tento kurz vaše fotografie posune do  podoby, kterou si dnešní nároky žádají.


Další možné vzdělávání:

Naše kurzy focení

 

 přihláška
  na
  kurz


PHOTOSHOP POSTPRODUKCE

Forma výuky:
Prezenční výuka. Na tento kurz musíte přijet k nám do učeben v Praze na Barrandově

UČEBNA