2024 © Asociace vizážistů a stylistů ČR

KURZY vypsané termíny | kurzy individuální | o škole | ubytování | přihláška a pravidla | jdu na kurz

Asociace vizážistů a stylistů

České republiky

Okouzlující, oslnivé dekorativní styly líčení. Naučíte se nalíčít oslnivé styly s podmanivým kouzlem luxusu a nábojem Glamour a noblesní dekorativností. Najdete odvahu sáhnout hluboko do kelímků s barvou a přesto nalíčit elegantně a oslnivě. Na tomto kurzu se naučíte pracovat odvážně s barvou, svou fantazií a tváří klienta. Součástí kurzu je teorie sladění barev v glamour stylu, lepení umělých řas, zdokonalení práce s tekutou linkou. Modelace očí a plasticita rtů pro maximalizování podmanivosti pohledu a smyslnosti rtů. Lesklé efekty očí a pleti v kontrastu s dokonalým matováním a mnoho dalších stylů jež glamour zahrnuje.

Také se budeme zaobírat technikami líčení na jeviště a na módní přehlídky, tak abyste zvládli jak technickou stránku věci, tak samozřejmě velmi specifickou výtvarnou techniku. Jistě vás potěší, že je to také styl, kde můžete naplno rozvíjet a podněcovat svou kreativitu a tvořit.


Náplň výuky:


Lektor:


Petr Lukeš, prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR

Petr Lukeš, praxe v oboru od rou 1995, práce pro Yves Saint Laurent, Dior, později tvorba trendů kolekcí pro Salvette, v oboru přednáší od roku 1995, od roku 1997 prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR. Praxe při líčení pro módní fotografii, přehlídky, TV a také širokou vlastní klientelu. Od roku 2001 se plně věnuje také módní fotografii. Více o lektorovi najdete na webu petrlukes.com
Termín:

29.-30. Července 2024

20.-21. Listopadu 2024

Cena:

3 890,-

Obtížnost kurzu a požadované předchozí vzdělání:


Na tomto kurzu již potřebujete znát základní techniky líčení.Osvědčení:

Certifikát Asociace vizážistů a stylistů České republiky o absolvování a rozšiřování kvalifikace.


Praktické uplatnění:

Glamour je klasický styl který se periodicky vrací do denního, večerního, trendového i přehlídkového líčení. Využijete ho zejména u večerních a slavnostních typů líčení. Do módy se však často vrací glamour prvky i u denních stylů.


Další možné vzdělávání:

Kurz lze snadno rozšířit o poznatky Barevné typologie II, Styl, P.I.B, Profesionální image muže, Účes pro vizážisty, Líčení. Poznatky z barevné teorie uplatníte také při Fotomakeupu.

 

 přihláška
  na
  kurz


GLAMOUR AND STAGE MAKEUP

Forma výuky:
Prezenční výuka. Na tento kurz musíte přijet k nám do učeben v Praze na Barrandově

UČEBNA