2021 © Asociace vizážistů a stylistů ČR

LiveZilla Live Help
KURZY vypsané termíny | kurzy individuální | o škole | ubytování | přihláška a pravidla | jdu na kurz

Asociace vizážistů a stylistů

České republiky

Praktické uplatnění:


V tuto chvíli se jedná o nejluxusnější procedení makeupu, které můžete nabídnout nejnáročnější klientce.


Požadované předchozí vzdělání frekventantů:


Předchozí vzdělání minimálně na úrovni kurzů Vizážista. Kurz se výborně doplňuje s kurzem Caligraphy makeup. Neboť kovy se skvěle hodí k líčení v Caligraphy stylu.Osvědčení:


Certifikát Asociace vizážistů a stylistů České republiky o absolvování a rozšiřování kvalifikace.Lektor:


Petr Lukeš, prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR

Petr Lukeš, praxe v oboru od rou 1995, práce pro Yves Saint Laurent, Dior, později tvorba trendů kolekcí pro Salvette, v oboru přednáší od roku 95, od roku 1997 prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR. Praxe při líčení pro módní fotografii, přehlídky, TV a také širokou vlastní klientelu. Od roku 2001 se plně věnuje také módní fottografii. Více o lektorovi najdete na webu petrlukes.com

Gold makeup


Luxusní makeup jehož hlavní motivy jsou nalíčeny zlatem. Používáme zlato a zlatý prach v ryzosti 23,5 karátu. Na tomto kurzu vás naučíme jak pracovat se skutečným zlatem jako s líčidlem. Naučíte se zlaté linky, stínování i rozjasňování.

Osvojíte si exkluzovní techniku makeupu s ještě exkluzivnějším materiálem pro vaše klienty, kteří si potrpí na skutečný luxus.Náplň výuky:


Pár let již přemýšlím jak nabídnout mým nejnáročnějším klientkám ještě něco luxusnějšího než ekluzivní značku kosmetiky. Využití skutečného zlata je nejenom autentickým výrazem luxusu, ale současně propůjčí makeupu jedinečný a nezaměnitelný lesk a práci se světlem.

Petr Lukeš


Stíny, linky i rty jsou nalíčeny 23.5 karátovým zlatem