2024 © Asociace vizážistů a stylistů ČR

KURZY vypsané termíny | kurzy individuální | o škole | ubytování | přihláška a pravidla | jdu na kurz

Asociace vizážistů a stylistů

České republiky

Kurz image muže je virtuální procházkou pánským šatníkem. Projdeme každý kousek, který se v pánském šatníku objevuje počínaje pánskou košilí, přes saka, obleky, vesty, boty, ponožky, kabáty, doplňky, hodinky, šperky a další náležitosti. Senámíme se s jejich parametry z pohledu stylisty. S kvalitou materiálu, zpracování, tím jak má být každý kus ušitý a také jak je nosit a kombinovat. Jak rozpoznat, že oděv správně sedí. Odhalíme, kde jsou slabá místa každého kusu oděvu a na co si dát pozor při koupi. Seznámíme se s pravidly kombinací vzorů, barev a materiálu tak, abychom dokázali postavit funkční smysluplný šatník, který bude základem pro dokonalý image gentlemana.

Postavíme základ profesionálního vzhledu muže, probereme oděv a obleky do různých profesních sfér. Od formálního přes smart casual až po sportovní styly, nebo třeba oblečení na golf a volný čas. Podíváme se na vývoj pánského stylu a jeho současné varianty. Naučíte se doporučit a vytvářet stylizace image muže se zvláštním důrazem na profesní i osobní sféru.Náplň výuky:


Lektor:


Petr Lukeš, prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR

Petr Lukeš, praxe v oboru od rou 1995, práce pro Yves Saint Laurent, Dior, později tvorba trendů kolekcí pro Salvette, v oboru přednáší od roku 95, od roku 1997 prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR. Praxe při líčení pro módní fotografii, přehlídky, TV a také širokou vlastní klientelu. Od roku 2001 se plně věnuje také módní fottografii. Více o lektorovi najdete na webu petrlukes.comIMAGE MUŽE

Termín:

19.-20. Října 2024

Cena:

3 190,-

Obtížnost kurzu a požadované předchozí vzdělání:


V tomto případě není požadováno předchozí vzdělání ani praxe v oboru.Osvědčení:

Certifikát Asociace vizážistů a stylistů České republiky o absolvování a rozšiřování kvalifikace.


Praktické uplatnění:

Díky dokonalé orientaci v pánském stylu se dokonale uplatníte v poradenství klientům.


Další možné vzdělávání:

Stylista, Styl,  Image ženy které dokonale doplní nabyté znalosti.

 

 přihláška
  na
  kurz


Forma výuky:
U tohoto kurzu si můžete vybrat zda ho absolvujete u nás v učebně a nebo dáte přednost online formě z pohodlí domova.

UČEBNA

ONLINE