2021 © Asociace vizážistů a stylistů ČR

LiveZilla Live Help
KURZY vypsané termíny | kurzy individuální | o škole | ubytování | přihláška a pravidla | jdu na kurz

Asociace vizážistů a stylistů

České republiky

Místo konání kurzů:


Asociace vizážistů a stylistů ČR,
V Remízku 1046/9, Praha 5


Výuka probíhá, není-li uvedeno přímo u kurzu jinak, od 9.00 hodin do 17. hodin, u vícedenních kurzů poslední den od 9.00 do 14 hodin.
U workshopů viz. rozpis přímo u workshopu.

U kurzů pro veřejnost uvedeno přímo u kurzu.


Spojení MHD:
Nejpohodlnější cesta MHD je využitím tramvajové linky 4, 12 nebo 5, které jsou u nás ze stanice metra Smíchovské nádraží ev. Anděl za cca 12-15 min. Jezdí v intervalu 3-5 minut. Vystoupíte ve stanici Sídliště Barrandov, pěšky se vydáte přes Trnkovo náměstí, dojdete k základní škole, před kterou je socha Pegase a budova po levé straně je naše školící centrum. Vchod je z druhé strany budovy, do leva budovu obejdete a jste u nás. Cesta od tramvaje cca 3 min.  

AUTEM:
Pokud přijíždíte po pražském okruhu tak přes Barrandovský most, jedete ulicí k Barrandovu (od Barrandovského mostu nahoru) po pravé straně odbočíte do ulice Wassermannova. Odbočka je mezi bazénem s tobogánem a čerpací stanici OMV. Po hlavní ulici odbočíte do prava a druhá možnost do prava je ulice V Remízku pak již stačí dojet k našemu poutači a zaparkovat.Sebou na kurz:

Na všechny kurzy u nás stačí přijít s papírem a tužkou. Veškeré vybavení, pomůcky, líčidla, odličovadla atd. jsou na našich plně vybavených kurzech k dispozici.V případě neúčasti na kurzu nás prosím včas informujte abychom mohli vaší rezervaci uvolnit pro jiného zájemce.

Úhrada kurzovného:


Svou rezervaci místa do deseti dnů potvrďte odesláním zálohy 500,- Kč.
Kurzovné pak prosím uhraďte tak, aby nejpozději 10 dnů před zahájením kurzu bylo připsáno na náš účet jedním z uvedených způsobů:Převodem na účet

účet č. 668696001/5500. Při platbě prosím uveďte variabilní symbol:  (rodné číslo nebo IČO vaší firmy), abychom mohli platbu identifikovat.

Platební kartou nebo přes PayPal.
Pro platby platební kartou nebo PayPal účtem online použijte platební bránu


Ze zahraničí převodem.
IBAN: CZ7055000000000668696001, SWIFT, BIC: RZBCCZPP,
účet: Asociace vizážistů a stylistů ČR, Banka: Raiffeisenbank a.s.,
Prague, Czech republic,
Poplatky:OUR


Zobrazit větší mapu