2020 © Asociace vizážistů a stylistů ČR

LiveZilla Live Help
KURZY vypsané termíny | kurzy individuální | o škole | ubytování | přihláška a pravidla | jdu na kurz

Asociace vizážistů a stylistů

České republiky

Byznys oděv


Pravidla dokonalého odívání pro byznys. Výběr správného stylu k jednotlivým profesím a vývěr stylu k zastávané pozici ve firmě. Pravidla byznys stylu. Prvky které do byznysu nikdy nepatří a je potřeba se jich varovat. Šatník úspěšného managera a úspěšné managerky. Od podpatků, ke kombinacím oděvních prvků až po správné barevné kombinace. Konzervativní, smart casual a elegantní styly. Materiály a možnosti odívání pro každé roční období. Odpovědi na otázky kolik je přípustné odhalit ? Kdy je možné mít otevřené boty ?  Kdy odložit sako ? Punčochy nebo holé nohy ? Budete vždy vědět co si vzít na jednání, na pracovní oběd, společenskou událost i slavnostní večeři kam vás  resp. Vašeho klienta pozval obchodní partner.


Kurz se věnuje šatníku s pohledu byznysu a odívání pro různé profese.
Náplň výuky:

Praktické uplatnění:


Poradenství klientkám, zaměřené zejména na profesní sféru.


Požadované předchozí vzdělání frekventantů:


neníOsvědčení:


Certifikát Asociace vizážistů a stylistů České republiky o absolvování a rozšiřování kvalifikace.Lektor:


Petr Lukeš, prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR

Petr Lukeš, praxe v oboru od rou 1995, práce pro Yves Saint Laurent, Dior, později tvorba trendů kolekcí pro Salvette, v oboru přednáší od roku 95, od roku 1997 prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR. Praxe při líčení pro módní fotografii, přehlídky, TV a také širokou vlastní klientelu. Od roku 2001 se plně věnuje také módní fottografii. Více o lektorovi najdete na webu petrlukes.com


Další možné vzdělávání:


Image muže a Image ženy. Kurz výborně doplňuje také P.I.B, které vás naučí praktické kreslení návrhů a korekce postavy oděvem, Styl a samozřejmě také barevné poradenství.