2024 © Asociace vizážistů a stylistů ČR

KURZY vypsané termíny | kurzy individuální | o škole | ubytování | přihláška a pravidla | jdu na kurz

Asociace vizážistů a stylistů

České republiky

Barevná teorie zaměřená na hledání vztahu mezi harmonií barev a sladění s člověkem. Pracuje se se čtyřmi barevnými typy, tedy barevná typologie v klasické formě, jež je užívána na celém světě. Učíme autorskou metodou výuky vyvinutou v Asociaci vizážistů a stylistů ČR. Pro potřeby barevné typologie a zejména její výuky používáme barevný kruh, který je rovněž ochrannou známkou naší metody. Praktické typování, analýzy barvy, šátkový test pro typování osob, dokonalé zvládnutí rozlišování a kombinací barev. Řada pomůcek a barevnic, které jsou vám k dispozici při výuce. Vyvinuli jsme též vlastní profibarevnice, které pomohou určit barvu s naprostou přesností a jistotou a které jsou vám též k dispozici při výuce.


Náplň výuky:Lektor:


Petr Lukeš, prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR

Petr Lukeš, praxe v oboru od rou 1995, práce pro Yves Saint Laurent, Dior, později tvorba trendů kolekcí pro Salvette, v oboru přednáší od roku 95, od roku 1997 prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR. Praxe při líčení pro módní fotografii, přehlídky, TV a také širokou vlastní klientelu. Od roku 2001 se plně věnuje také módní fottografii. Více o lektorovi najdete na webu petrlukes.com


Termín:

13.-14. Ledna 2024

4.-5. Května 2024

Cena:

3 550,-


Obtížnost kurzu a požadované předchozí vzdělání:


V tomto případě není požadováno předchozí vzdělání ani praxe v oboru.Osvědčení:

Certifikát Asociace vizážistů a stylistů České republiky o absolvování a rozšiřování kvalifikace.


Praktické uplatnění:

Barevná typologie a barevné poradenství je základem pro další práci v líčení, kadeřnictví, oděvním i stylingovém poradenství. Stejně dobře lze poskytovat barevné poradenství jako samostatnou službu klientům.


Další možné vzdělávání:

Kurz lze snadno rozšířit o poznatky Barevné typologie II, Styl, P.I.B, Profesionální image muže, Účes pro vizážisty, Líčení. Poznatky z barevné teorie uplatníte také při Fotomakeupu.

BAREVNÁ TYPOLOGIE

 

 přihláška
  na
  kurz


Forma výuky:
Prezenční výuka. Na tento kurz musíte přijet k nám do učeben v Praze na Barrandově. Online jde kurz absolvovat pouze v případě, že máte doma šátky a profibarevnice.

UČEBNA

ONLINE