2017 © Asociace vizážistů a stylistů ČR

LiveZilla Live Help
Kurzy | workshopy | kurzy foto | kurzy osobní | tréninky | o škole | ubytování | přihláška a pravidla | jdu na kurz

Asociace vizážistů a stylistů

České republiky

Barevná typologie II.


Rozšíření poznatků barevné teorie o autorský systém dělení barev do 12 skupin, který umožňuje klientům snazší orientaci ve výběru barev a současně jim umožňuje nosit více odstínů barev. Systém umožňující kombinace teplých a studených barev. Pracujeme se variabilně s různým stupněm harmonie čímž využíváte barevný potenciál v plném rozsahu. Obohacuje a rozvíjí poznatky Barevné typologie. Usnadňuje orientaci klientům, kteří se nedokázali dobře orientovat ve výběru barev v obchodech. Barevná typologie II. rozšiřuje základní barevnou typologii, nepopírá tedy základní, řeší však některé jeho nedostatky. Barevná typologie II. je autorský systém Petra Lukeše vyvinutý na základě dlouholeté praxe práce s barvou, který řeší nedostatky Barevné typologie I.


Náplň výuky:Praktické uplatnění:


Barevná typologie a barevné poradenství je základem pro další práci v líčení, kadeřnictví, oděvním i stylingovém poradenství. Stejně dobře lze poskytovat barevné poradenství jako samostatnou službu klientům.


Požadované předchozí vzdělání frekventantů:


Barevná typologie I.Osvědčení:


Certifikát Asociace vizážistů a stylistů České republiky o absolvování a rozšiřování kvalifikace.Lektor:


Petr Lukeš, prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR

Petr Lukeš, praxe v oboru od rou 1995, práce pro Yves Saint Laurent, Dior, později tvorba trendů kolekcí pro Salvette, v oboru přednáší od roku 95, od roku 1997 prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR. Praxe při líčení pro módní fotografii, přehlídky, TV a také širokou vlastní klientelu. Od roku 2001 se plně věnuje také módní fottografii. Více o lektorovi najdete na webu petrlukes.comNatálie Hostačná, vizážistka, stylistka, Asociace vizážistů a stylistů ČR

Má zkušenosti s prací pro významná nakladatelství v oblasti módy. Podílela se an mnoha reklamních, televizních a dokumentárních projektech a rovněž videoklipech. V roce 2000 začala vzděláním v Asociaci vizážistů a stylistů ČR. Brzy nato se stala nedílnou součástí našeho týmu a jednou z předních vizážistek současné módní tvorby.  nataliehostacna.com

Další možné vzdělávání:


Styl, P.I.B, Profesionální image muže, Účes pro vizážisty, Líčení. Poznatky z barevné teorie uplatníte také při Fotomakeupu.