2024 © Asociace vizážistů a stylistů ČR

KURZY vypsané termíny | kurzy individuální | o škole | ubytování | přihláška a pravidla | jdu na kurz

Asociace vizážistů a stylistů

České republiky

Kurz Glamour makeup


Okouzlující, oslnivé dekorativní styly líčení. Naučíte se nalíčít oslnivé styly s podmanivým kouzlem luxusu a nábojem Glamour a noblesní dekorativností. Najdete odvahu sáhnout hluboko do kelímků s barvou a přesto nalíčit elegantně a oslnivě. Na tomto kurzu se naučíte pracovat odvážně s barvou, svou fantazií a tváří klienta. Součástí kurzu je treorie sladění barev v glamou stylu, lepení umělých řas, zdokonalení práce s tekutou linkou. Modelace očí a plasticita rtů pro maximalizování podmanivosti pohledu a smyslnosti rtů. Lesklé efekty očí a pleti v kontrastu s dokonalým matováním a mnoho dalších stylů jež glamour zahrnuje.


Náplň výuky:
Praktické uplatnění:


Glamour je klasický styl který se periodicky vrací do denního, večerního, trendového i přehlídkového líčení. Využijete ho zejména u večerních a slavnostních typů líčení. Do módy se však často vrací glamour prvky i u denních stylů.


Požadované předchozí vzdělání frekventantů:


Vizážistický kurz nebo znalosti líčení či praxe minimálně na úrovni kurzu Líčení II.Osvědčení:


Certifikát Asociace vizážistů a stylistů České republiky o absolvování a rozšiřování kvalifikace.Lektor:


Petr Lukeš, prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR

Petr Lukeš, praxe v oboru od rou 1995, práce pro Yves Saint Laurent, Dior, později tvorba trendů kolekcí pro Salvette, v oboru přednáší od roku 95, od roku 1997 prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR. Praxe při líčení pro módní fotografii, přehlídky, TV a také širokou vlastní klientelu. Od roku 2001 se plně věnuje také módní fottografii. Více o lektorovi najdete na webu petrlukes.com