2024 © Asociace vizážistů a stylistů ČR

KURZY vypsané termíny | kurzy individuální | o škole | ubytování | přihláška a pravidla | jdu na kurz

Asociace vizážistů a stylistů

České republiky

Lektor:


Petr Lukeš, prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR

Petr Lukeš, praxe v oboru od rou 1995, práce pro Yves Saint Laurent, Dior, později tvorba trendů kolekcí pro Salvette, v oboru přednáší od roku 95, od roku 1997 prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR. Praxe při líčení pro módní fotografii, přehlídky, TV a také širokou vlastní klientelu. Od roku 2001 se plně věnuje také módní fottografii. Více o lektorovi najdete na webu petrlukes.comKurz Makeup pro nevěstu navazuje na úspěšný workshop. Na kurzu si praktickým líčením a komentovanými ukázkami práce osvojíte makeup, který vydrží náročný svatební den. Bude zcela voděodolný, přitom přirozený a vypadající dobře mezi hosty, na fotografiích i na kameře. Při praktickém nácviku si vyzkoušíte jemné, minimalistické i dekorativní styly líčení, otestujeme výdrž makeupu a prověříme jeho vzhled na kameře i fotografii.

Tento kurz vás dokonale připraví na zvládnutí nejen zkoušky, kdy se naučíte efektivně si zaznamenat postupy práce, ale i svatebního dne, včetně tipů pro nalíčení hostů, vhodného makeupu pro maminky a svědkyně.Náplň výuky:


VODĚODOLNÝ MAKEUP PRO NEVĚSTU

Termín:

5.-6. Října 2024


Cena:

3 995,-


Obtížnost kurzu a požadované předchozí vzdělání:


Na tomto kurzu již potřebujete znát základní techniky líčení. Alespoň na úrovni Vizážista I. Basic skillsOsvědčení:

Certifikát Asociace vizážistů a stylistů České republiky o absolvování a rozšiřování kvalifikace.


Praktické uplatnění:

Líčení nevěst je jednou z nejfrekventovanějších služeb vizážistů poskytovaných klientům. Speciální techniky a postupy osvojené na kurzu zvýší vaší konkurenceschopnost. Techniky voděodolného makeupu pak využijete ve všech aplikacích, kde potřebujete mimořádnou odolnost makeupu.


Další možné vzdělávání:

Kurz se skvěle doplňuje s kurzy Glamour makeupu, Airbrush makeupu a kurzy Fotomakeupu a Makeupu na kameru.

 

 přihláška
  na
  kurz


Forma výuky:
Prezenční výuka, nebo online z pohodlí domova.  Na tento kurz si vyberete zda chcete přijet k nám do učeben v Praze na Barrandově, nebo absolvovat online.

UČEBNA

ONLINE