2017 © Asociace vizážistů a stylistů ČR

LiveZilla Live Help
Kurzy | workshopy | kurzy foto | kurzy osobní | tréninky | o škole | ubytování | přihláška a pravidla | jdu na kurz

Asociace vizážistů a stylistů

České republiky
Praktické uplatnění:


Líčení nevěst je jednou z nejfrekventovanějších služeb vizážistů poskytovaných klientům. Speciální techniky a postupy osvojené na kurzu zvýší vaší konkurenceschopnost.


Požadované předchozí vzdělání frekventantů:


není Vizážistický kurz nebo znalosti líčení či praxe minimálně na úrovni kurzu Líčení II.Osvědčení:


Certifikát Asociace vizážistů a stylistů České republiky o absolvování a rozšiřování kvalifikace.Lektor:


Petr Lukeš, prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR

Petr Lukeš, praxe v oboru od rou 1995, práce pro Yves Saint Laurent, Dior, později tvorba trendů kolekcí pro Salvette, v oboru přednáší od roku 95, od roku 1997 prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR. Praxe při líčení pro módní fotografii, přehlídky, TV a také širokou vlastní klientelu. Od roku 2001 se plně věnuje také módní fottografii. Více o lektorovi najdete na webu petrlukes.comNatálie Hostačná, vizážistka, stylistka, Asociace vizážistů a stylistů ČR

Má zkušenosti s prací pro významná nakladatelství v oblasti módy. Podílela se an mnoha reklamních, televizních a dokumentárních projektech a rovněž videoklipech. V roce 2000 začala vzděláním v Asociaci vizážistů a stylistů ČR. Brzy nato se stala nedílnou součástí našeho týmu a jednou z předních vizážistek současné módní tvorby.  nataliehostacna.comMakeup pro nevěstu


Kurz Makeup pro nevěstu navazuje na úspěšný workshop. Na kurzu si praktickým líčením a komentovanými ukázkami práce osvojíte makeup, který vydrží náročný svatební den. Bude zcela voděodolný, přitom přirozený a vypadající dobře mezi hosty, na fotografiích i na kameře. Při praktickém nácviku si vyzkoušíte jemné, minimalistické i dekorativní styly líčení, otestujeme výdrž makeupu a prověříme jeho vzhled na kameře i fotografii.

Tento kurz vás dokonale připraví na zvládnutí nejen zkoušky, kdy se naučíte efektivně si zaznamenat postupy práce, ale i svatebního dne, včetně tipů pro nalíčení hostů, vhodného makeupu pro maminky a svědkyně.Náplň výuky: