2024 © Asociace vizážistů a stylistů ČR

KURZY vypsané termíny | kurzy individuální | o škole | ubytování | přihláška a pravidla | jdu na kurz

Asociace vizážistů a stylistů

České republiky

Styl je kurz ve kterém nás nezajímá jak má být oblečení dlouhé, široké, střižené, ale je to kurz zaměřený na něco, co je samou podstatou našeho odívání. Přesto je to často opomíjenou součástí. Kurz styl hledá prameny výrazu který oděvem můžeme vyjádřit. Jeho atmosféru, vyjádřením naší osobnosti. Splynutí našeho stylu s naší duší, myšlením a jednáním. Všímáme si kontextu stylu odívání a životního stylu.  Na historickém kontextu se díváme jak styl odráží dobu a myšlení lidí ve kterém byl nošen, na moderních oděvech pak nalézáme výpověď o našich náladách, pocitech a životních postojích, které se demonstrují způsobem jak se odíváme. Co styl vypoví o svém nositeli, jak jej ovlivňuje atmosféra společnosti. Zkrátka jak vypadá správně stylizovaný oděv k nositeli i situaci, na to vám odpoví kurz STYL.


Náplň výuky:Lektor:


Petr Lukeš, prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR

Petr Lukeš, praxe v oboru od rou 1995, práce pro Yves Saint Laurent, Dior, později tvorba trendů kolekcí pro Salvette, v oboru přednáší od roku 95, od roku 1997 prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR. Praxe při líčení pro módní fotografii, přehlídky, TV a také širokou vlastní klientelu. Od roku 2001 se plně věnuje také módní fotografii. Více o lektorovi najdete na webu petrlukes.comSTYL

Termín:

20.-21. Ledna 2024


Cena:

3 640,-

Obtížnost kurzu a požadované předchozí vzdělání:


V tomto případě není požadováno předchozí vzdělání ani praxe v oboru.Osvědčení:

Certifikát Asociace vizážistů a stylistů České republiky.


Praktické uplatnění:

Hlubší vhled do problematiky stylu odívání, pochopení motivů a vnitřních dějů, které vedou k zformování stylu, který nosíme.


Další možné vzdělávání:

Skvěle se doplňuje s ostatními kurzy pro stylisty. Stylista, PIB, Image muže, Image ženy

 

 přihláška
  na

 kurz

Forma výuky:
U tohoto kurzu si můžete vybrat zda ho absolvujete u nás v učebně a nebo dáte přednost online formě z pohodlí domova.

UČEBNA

ONLINE