2024 © Asociace vizážistů a stylistů ČR

KURZY vypsané termíny | kurzy individuální | o škole | ubytování | přihláška a pravidla | jdu na kurz

Asociace vizážistů a stylistů

České republiky

Intenzivní desetidenní kurz zaměřený na praktické postupy a jejich trénink. Kurz vás naučí zásady stylingu, stylistické postupy a triky. Naučíte se analyzovat styling. Recenzovat styling. Navrhovat kompletní outfit. Prvních pět dnů vás čeká intenzivní příprava a osvojení znalostí a dovedností. Navazují tři dny domácí přípravy a prací. Poté ryze praktické další dva dny ve kterých uplatníte znalosti z první části a domácí přípravu při práci na modelkách a praktickém stylování.

Cílem kurzu je provést vás od výzkumných metod módy k hlubším znalostem systému fungování módy, včetně její kulturní a historické, sociologické a technické komponenty. Budete schopni nejen interpretovat trendy, ale také vytvářet vlastní styl, včetně jeho vhodné prezentace.

Naučíte se analyzovat a syntetizovat realitu a vlastní představy do konzistetního obrazu s estetickou a výtvarnou hodnotou. Budete mít prostor pro osobní realizace pod odborným vedením. Zároveň si vyzkoušíte mnoho postupů v praxi a odnesete si výukové fotografie vlastní práce.Náplň výuky:

1. Den

2. Den

3. Den


4.Den


5.Den


6. - 8. Den - Domácí práce

Zadání domácí práce ja příprava na druhý praktický blok. Vytvoření moodboardu a skic na dané téma. Analýza stylu celebrity. Příprava oděvu a samostatného stylingu na fotografování katalogového stylingu a merchandise stylingu a příprava na praktický editorial.


9. Den

10. Den
Lektor:


Petr Lukeš, prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR

Petr Lukeš, praxe v oboru od rou 1995, práce pro Yves Saint Laurent, Dior, později tvorba trendů kolekcí pro Salvette, v oboru přednáší od roku 1995, od roku 1997 prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR. Praxe při líčení pro módní fotografii, přehlídky, TV a také širokou vlastní klientelu. Od roku 2001 se plně věnuje také módní fotografii. Více o lektorovi najdete na webu petrlukes.com

STYLISTA

Termín:

13.-22. Března 2024

Cena:

19 300,-


Obtížnost kurzu a požadované předchozí vzdělání:


V tomto případě není požadováno předchozí vzdělání ani praxe v oboru.Osvědčení:

Certifikát Asociace vizážistů a stylistů České republiky o absolvování a rozšiřování kvalifikace.


Praktické uplatnění:

Kompletní práce stylisty v odvětvích fotografického, komerčního, módního i osobního stylingu. Dobrá orientace v materiálech, barvách estetice a módním designu.


Další možné vzdělávání:

PIB, Styl,  Image muže,  Image ženy které dokonale doplní nabyté znalosti.

 

 přihláška
  na
  kurz


Forma výuky:
Tento kurz můžete absolvovat buď celý v učebně prezenční formou.

Druhá možnost je absolvovat 5 dnů online. Poté následují 3 dny na domácí práce a následně se na 2 dny dostavíte osobně na fotografování a praxi.

UČEBNA

KOMBINOVANÁ