2017 © Asociace vizážistů a stylistů ČR

LiveZilla Live Help
Kurzy | workshopy | kurzy foto | kurzy osobní | tréninky | o škole | ubytování | přihláška a pravidla | jdu na kurz

Asociace vizážistů a stylistů

České republiky

Vizážista 1

5 dnů 40 hodin výuky

Kurz kterým lze vstoupit do oboru osvojením si všech nezbytných základních technik od potřebného vybavení, správných technik denního a večerního líčení. Teorie líčení do umělého světla. Zvládnete přirozené naturel makeupy, kouřové líčení a základní styly makeupu. Naučíte se rozpoznat typy pleti, správně odlíčit a posoudit vzhled pleti. Věnujeme se také korekčním technikám a modelacím obličeje. Na tomto kurzu získáte nezbytné profesionální návyky.

Kurz nahrazuje náš původní kurz Vizážista s tím že obsahuje o 40% více praxe a rovněž je koncipován tak, aby pokud jej spojíte s kurzem Vizážista 2 jste získali příslušné vzdělání a mohli absolvovat profesní zkoušku podle Národní soustavy kvalifikací jako Vizážista(ka)Náplň výuky:

1. den

2. den


3. den

 


4.den


5. den
Praktické uplatnění:


Kurz je ideální jako vstupní kurz do oboru. Minuimální základní kurz před startem kariéry Vizážisty. Kurz rovněž vhodný pokud Vizážistiku chcete využít jako doplnění svých služeb v kosmetice či kadeřnictví například.


Požadované předchozí vzdělání a požadavky pro absolvování kurzu:


Ukončené základní, vzdělání v oboru není potřeba. V případě že chcete absolvovat kurz ve spojení s kurzem Vizážista 2 a absolvovat  rekvalifikační zkoušku a zkoušku odborné způsobilosti ve smyslu zákona č. 179/2006 Sb. o uznávání výsledků dalšího vzdělávání. Pak je potřeba splnit podmínku minimálně 18 let věku a prokázat se vlastnictvím zdravotního průkazu pracovníka v potravinářství, který vám vystaví váš obvodí lékař.


Osvědčení:


Certifikát Asociace vizážistů a stylistů České republiky o absolvování.Lektor:


Petr Lukeš, prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR

Petr Lukeš, praxe v oboru od rou 1995, práce pro Yves Saint Laurent, Dior, později tvorba trendů kolekcí pro Salvette, v oboru přednáší od roku 95, od roku 1997 prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR. Praxe při líčení pro módní fotografii, přehlídky, TV a také širokou vlastní klientelu. Od roku 2001 se plně věnuje také módní fotografii. Více o lektorovi najdete na webu petrlukes.comNatálie Hostačná, vizážistka, stylistka, Asociace vizážistů a stylistů ČR

Má zkušenosti s prací pro významná nakladatelství v oblasti módy. Podílela se an mnoha reklamních, televizních a dokumentárních projektech a rovněž videoklipech. V roce 2000 začala vzděláním v Asociaci vizážistů a stylistů ČR. Brzy nato se stala nedílnou součástí našeho týmu a jednou z předních vizážistek současné módní tvorby.  nataliehostacna.com
Další možné vzdělávání:


Ke kurzu vizážistiky lze vybrat dle vašeho budoucího zaměření kterýkoliv z kurzů vzdělávacího programu AVS-ČR. Budete-li chtít pracovat v modelingu a s fotografy, kurz Fotomakeup a Účes pro vizážisty. Pokud budete chtít přidat oděvní a stylistické poradenství tak PIB, Styl, Profesionální image muže atp.

Ukázky práce lektorů
foto © Petr Lukeš