2024 © Asociace vizážistů a stylistů ČR

KURZY vypsané termíny | kurzy individuální | o škole | ubytování | přihláška a pravidla | jdu na kurz

Asociace vizážistů a stylistů

České republiky

5 DNŮ 40 HODIN VÝUKY

Kurz, kterým lze vstoupit do oboru osvojením si všech nezbytných základních technik od potřebného vybavení, správných technik denního a večerního líčení. Teorie líčení do umělého světla. Zvládnete přirozené naturel makeupy, kouřové líčení a základní styly makeupu. Naučíte se rozpoznat typy pleti, správně odlíčit a posoudit vzhled pleti. Věnujeme se také korekčním technikám a modelacím obličeje. Na tomto kurzu získáte nezbytné profesionální návyky.

Kurz nahrazuje náš původní kurz Vizážista s tím že obsahuje o 40% více praxe a rovněž je koncipován tak, aby pokud jej spojíte s kurzem Vizážista 2 jste získali příslušné vzdělání a mohli absolvovat profesní zkoušku, podle Národní soustavy kvalifikací jako Vizážista(ka)Náplň výuky:

1. den

2. den


3. den

 


4.den


5. denLektor:


Petr Lukeš, prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR

Petr Lukeš, praxe v oboru od rou 1995, práce pro Yves Saint Laurent, Dior, později tvorba trendů kolekcí pro Salvette, v oboru přednáší od roku 95, od roku 1997 prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR. Praxe při líčení pro módní fotografii, přehlídky, TV a také širokou vlastní klientelu. Od roku 2001 se plně věnuje také módní fotografii. Více o lektorovi najdete na webu petrlukes.com


VIZÁŽISTA I. BASIC SKILLS

Termín:


19.-23. Února 2024

22.- 26. Července 2024


Cena:

9 590,-

Obtížnost kurzu a požadované předchozí vzdělání:


Vzdělání v oboru není potřeba. V případě že chcete absolvovat kurz ve spojení s kurzem Vizážista 2 a absolvovat  rekvalifikační zkoušku a zkoušku odborné způsobilosti ve smyslu zákona č. 179/2006 Sb. o uznávání výsledků dalšího vzdělávání. Pak je potřeba splnit podmínku minimálně 18 let věku a prokázat se vlastnictvím zdravotního průkazu pracovníka v potravinářství, který vám vystaví váš obvodí lékař.Osvědčení:

Certifikát Asociace vizážistů a stylistů České republiky o absolvování a rozšiřování kvalifikace.


Praktické uplatnění:

Kurz je ideální jako vstupní kurz do oboru. Minuimální základní kurz před startem kariéry Vizážisty. Kurz rovněž vhodný pokud Vizážistiku chcete využít jako doplnění svých služeb v kosmetice či kadeřnictví například.


Další možné vzdělávání:

Na kurz přímo navazuje kurz Vizážista II. Advanced Skills. Po kurzu jste připraveni k obsolvování víkendových specializovanýc kurzů pro středně pokročilé

 

 přihláška
  na
  
kurz

Forma výuky:
Prezenční výuka. Na tento kurz musíte přijet k nám do učeben v Praze na Barrandově

UČEBNA