2024 © Asociace vizážistů a stylistů ČR

KURZY vypsané termíny | kurzy individuální | o škole | ubytování | přihláška a pravidla | jdu na kurz

Asociace vizážistů a stylistů

České republiky

SPOJUJE KURZY UMĚNÍ PREZENTACE A MLUVÍME NA KAMERU

Pro většinu lidí je představa postavit se před ostatní a prezentovat svou myšlenku velmi stresujícím zážitkem.  Sám přednáším od roku 1995 a zatím jsem si vyzkoušel přednášet jak pro malé skupiny, tak také před plnými sály s několika stovkami párů očí které na vás upřeně hledí.

 Stejně tak jsem mnohokrát absolvoval přednášky a prezentace někoho jiného a musím ze zkušenosti říci, že velmi často je podstata velmi důležitých myšlenek utopená c nudné Powerpointové prezentaci a vystresovaného odborníka, který ji používá jako hlavní vodítko ze kterého v podstatě předčítá.

 Rozhodl jsem se že připravím kurz prezentace ve kterém vám nejenom pomůžu poprat se s trémou, ale řeknu vám všechna svá tajemství jak si připravuji vlastní prezentace. Ukážu vám, jak se zbavit trémy a současně vám pomůžu vyjádřit vaše myšlenky atraktivní formou, tak aby byly pro posluchače nebo diváky příjemné, dobře stravitelné a vzájemně jste se spolu cítili komfortně.

Někdy je těžké zformovat vlastní myšlenky, ale u spousty z nás se projevuje ještě jedna zvláštnost. Jakmile se před obličejem vyskytne objektiv kamery přepneme do zvláštního zatuhlého módu, najednou se zbytky myšlenek které jsme při přípravě ještě tušili, že tam někde jsou dostatečně dobře schovávají a v obličeji se zračí stres. S rukama už vůbec nevíme co si počít.

Všechno toto je zcela přirozené a současně zbytečné. Mluvit na kameru může být nakonec vcelku příjemná věc. Pokud k tomu najdete správný přístup.  Vždy když s vizážistkami potřebuji natočit nějaký krátký komentář, vidím všechny stresové reakce které se snad jen v tváři mohou zobrazit. Rád bych vám na tomto kurzu ukázal a prakticky vás naučil jak mluvit na kameru, kam dát ruce a jak se připravit.Podělil se s vámi o to co funguje a čemu se raději vyhněte.

Kurz se výborně doplňuje s uměním prezentace a spojením můžete vytvořit výbornou kombinaci která vám umožní sdělit svoje myšlenky publiku a divákům a nemusí to být vždycky nutně do televize dnes jsou vaší diváci hladový po vašich videích na sociální sítě Pojďme se naučit jak takové video udělat a Jak nebýt zaskočený Pokud se na vás moderátor obrátí S otázkou.

Z kurzu si odnesete nahraný svůj projev.


Náplň výuky:Lektor:


Petr Lukeš

Vizážista, stylista, fotograf. Prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR . S více než sedmnáctiletou praxí v oboru. Se zkušenostmi s prací pro Yves Saint Laurent, Dior, dále celou řadu médií a TV, jako napříkald ČT1, ČT2, ČT24, Nova, Prima, Markýza, Metropol TV.

Časopisy jako Vogue, Style, Hair and Beauty, Dáma, Marianne, Makeup Magazin, řadou novin a časopisů. Dále zkušenostmi s tvorbou trendů a kolekcí a mnohaletou praxí ve výuce makeupu, stylingu, řeči těla a tváře

petrlukes.com

KURZY PREZENTACE

Termín:

2.-4. Března 2018

Cena:

3 790,-


Obtížnost kurzu a požadované předchozí vzdělání:


NeníOsvědčení:

Certifikát Asociace vizážistů a stylistů České republiky o absolvování.


Praktické uplatnění:

 Už nikdy vás neuvede do rozpaků potřeba vyjádřit pár vět před posluchači a nebo pár vět na kameru. Dokážete oslovit svou cílovou skupinu. Skvěle můžete novou schopnost využít třeba ke své propagaci na sociálních sítích a nebo také v televizním studiu.

 


Další možné vzdělávání:

Řeč těla, Marketing pro vizážisty a stylisty.

 

 přihláška
  na
  kurz