2017 © Asociace vizážistů a stylistů ČR

LiveZilla Live Help
Kurzy pro profesionály | kurzy pro každého | o škole | ubytování | přihláška a pravidla | jdu na kurz

Asociace vizážistů a stylistů

České republiky

 

 přihláška
  na
  kurz


Únor

JAK DOBRÝ JE MŮJ STYL ?

__________


ČT        |     1 990,-

22. Února 2018    Praha

15:00-18:00

Cítíte, že váš styl odívání má mezery ? Nebo naopak jste přesvědčen(a), že ve vašem stylu je všechno dokonalé?  

Získejte nezávislý pohled profesionálů v oboru. Tento kurz je velmi jednoduchý. Vezměte si to nejlepší, co chcete zhodnotit a podrobte se našemu testu ohledně střihu, materiálu, zpracování a volbě k vaší postavě, profesi a účelu k jakým tento oděv nosíte.  

Nejde nám o to najít mouchy za každou cenu, ale výsledkem bude osobní doporučení co můžete dělat lépe a příště se budete v obchodě pohybovat se sebevědomím stylisty.

Kurz je vhodný pro muže i pro ženy. Vzít s sebou můžete i více outfitů.  A nebo přijďte v jediném, který vás mimořádně zajímá.

 Březen

UMĚNÍ PREZENTACE

__________


PÁ-SO    |       2 420,-

2.-3. Března 2018     Praha

kurz styl

DETAILY

MLUVÍME NA KAMERU

__________


NE    |       2 250,-

4. Března 2018     Praha

kurz styl

DETAILY

KOMBINACE OBOU KURZŮ PREZENTACE

__________


PÁ-NE    |       3 790,-

2.-4. Března 2018     Praha

kurz styl

DETAILY

Duben

SPRÁVNÝ

MAKEUP NA

 DEN A VEČER

__________


ČT        |     1 990,-

5. Dubna 2018    Praha

13:00-18:00

Květen

ŘEČ TĚLA

__________


VÍKEND     |       2 940-

12.-13. května 2018     Praha

kurz styl

DETAILY

SELFIE ART

__________


SO     |       2 210-

5. května 2018     Praha

kurz styl

DETAILY

Červen

TEEN

MAKEUP

__________


PÁ        |     1 590,-

8. Června 2018    Praha

15:00-18:00

Teen makeup je určený pro mladé slečny, které se svým líčením právě začínají. Je to skvělé období plné experimentů, levných nákupů a úžasných triků, které pak s odstupem času většinou zanechávají pouze vzpomínky, které bychom na svůj vzhled raději neměly.


Naučíme vás udělat si krásný make-up, přiměřený tváři i věku a budeme se soustředit na typické problémy, které vás v tomto období můžou provázet, jako například zakrývání pupínků. Ukážeme si, jak zdůraznit oči, rty a přesto zůstat přirozené. Vysvětlíme, které produkty jsou vhodné a které nabídnou nejlepší výsledky.


 Pokud jste rodič a Trápí vás styl  líčení vašeho  teenagera, máte jedinečnou šanci poslat ho k nám.


Lektor

Petr Lukeš, prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR


Vizážista, stylista, fotograf. Prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR . S více než dvacetiletou praxí v oboru. Se zkušenostmi s prací pro Yves Saint Laurent, Dior, dále celou řadu médií a TV, jako například ČT1, ČT2, ČT24, Nova, Prima, Markýza, Metropol TV.

Časopisy jako Vogue, Style, Hair and Beauty, Dáma, Marianne, Makeup Magazin, řadou novin a časopisů. Dále zkušenostmi s tvorbou trendů a kolekcí a mnohaletou praxí ve výuce makeupu, stylingu, řeči těla a tváře


Od roku 2001 se plně věnuje také módní fotografii. Více o lektorovi najdete na webu petrlukes.com


V tomto kurzu vás naučíme denní líčení, které bude rychlé snadné a hlavně po celý den bezúdržbové.  Nutnost se během dne přepudrovat a nebo si stokrát opravit rtěnku, bude něco na co budete s nostalgii vzpomínat, jako na dobu kdy jste makeup ještě pořádně neuměli.  Našim cílem je naučit vás líčit tak abyste ráno za čtvrt hodiny vypadala skvěle.  V rámci kurzu vás naučíme také expresní večerní makeup tak, abyste snadnou předělávkou svého běžného mejkapu, který máte přes den, mohla být hvězdou každého večírku.  naučíme vás správné postupy zvolit vhodné produkty vzhledem k vašim rysům a vaší pleti a vše si také pod naším vedením prakticky vyzkoušíte.

Kurz je plně vybavený  a tak stačí pouze přijít,  ale přesto doporučujeme vzít si vlastní štětce a líčidla, protože vám poradíme, zda jsou pro vás skutečně vhodná. V případě že ne, doporučíme vám jejich vhodnou náhradu. Pokud začínáte a vlastní líčidla ještě nemáte, vůbec to nevadí, vše  vám půjčíme.