2017 © Asociace vizážistů a stylistů ČR

LiveZilla Live Help
Kurzy | workshopy | kurzy foto | kurzy osobní | tréninky | o škole | ubytování | přihláška a pravidla | jdu na kurz

Asociace vizážistů a stylistů

České republiky

Správný makeup na den i večer


Naučíme vás správně nalíčit vlastní tvář v přirozeném a pro vás slušivém stylu. Celý postup si prakticky vyzkoušíte pod naším vedením.

Čeká vás výběr vhodné barvy makeupu, používání korektorů a podkladových bází. Naučíte se potlačit kruhy pod očima a případná začervenání či další problémy pleti.

Správné aplikování očních stínů, případně linek včetně rad pro případné korekce vašich očí. Pomůžeme vám s volbou barevnosti pro vaše oči. Naučíme vás správně nalíčit řasy, protože ač je řasenka nejpoužívanější líčidlo mnoho žen dělá spoustu zbytečných chyb.

Líčení rtů, od volby barvy až po postupy jak rtěnku lépe zafixovat, protože kterou ženu baví každou chvíli opravovat líčení. Při správném postupu ani rtěnka více než jednu opravu ostatní líčidla pak nepotřebují během dne opravu žádnou.

Mnoho žen špatně umisťuje tvářenku která je často podceňovaným ale velmi silným pomocníkem k doladění celkového vzhledu, naučíme vás nejen vybrat tu správnou ale také ji využít pro podtrhnutí rysů vaší tváře.

Současně vás naučíme předělat váš denní makeup na večerní. V několika jednotlivých krocích dodáme makeupu slavnostnost pro párty, večírky a společenská setkání.


K dispozici máte nejen zkušené vizážisty, ale také veškerá líčidla a pomůcky která budete potřebovat. Vezměte i svá líčidla abychom vám mohli poradit zda jsou pro vás vhodné a případně dali doporučení čím je nahradit či doplnit.


Naučíme vás být krásnou a přitom netrávit u zrcadla zbytečné hodiny. Protože dobrý makeup má být podle nás rychlý, slušivý a musí vydržet celý den i večer.
Cena: 1 980,-

Termíny:  v tabulce v pravo
čas konání: Od 13.00 do 18.00 hodin

Rozpis termínů kurzů pro veřejnost:

datum

Kurz

12.5.

Správný makeup na den a večer

8.12.

Správný makeup na den a večer

 

 přihláška
  na
  kurz


Termíny osobních kurzů pro ženy