2024 © Asociace vizážistů a stylistů ČR

KURZY vypsané termíny | kurzy individuální | o škole | ubytování | přihláška a pravidla | jdu na kurz

Asociace vizážistů a stylistů

České republiky

Lektor:

Petr Lukeš, prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR

Petr Lukeš, praxe v oboru od rou 1995, práce pro Yves Saint Laurent, Dior, později tvorba trendů kolekcí pro Salvette, v oboru přednáší od roku 95, od roku 1997 prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR. Praxe při líčení pro módní fotografii, přehlídky, TV a také širokou vlastní klientelu. Od roku 2001 se plně věnuje také módní fottografii. Více o lektorovi najdete na webu petrlukes.com

Celkově více než 500 hodin výuky


Master of make up Artist je kurz s nejintenzivnějším výcvikem a nejobsáhlejší hodinovým obsahem v České republice zaměřené na makeup. Stanete se během šesti měsíců vizážista s pokročilými znalostmi svého oboru, naučíte se od běžných denních technik líčení, přes slavnostní a společenské makeupy přes všechny typy pokročilých makeupů jako je glamour Make up, líčení na jeviště, módní přehlídky, líčení na fotografii a kameru.  Zejména se vám během sedmi měsíců dostane mimořádné péče a vedle celé řady informací a vzdělání vás čeká velikánské množství praktických cvičení v malé studentské skupině a také možnost ověřit své znalosti v praxi.

MASTER OF MAKEUP ARTIST

Termín:

červenec 2024 - únor 2025

Cena:

55 000,-

Obtížnost kurzu a požadované předchozí vzdělání:


Složení talentové zkouškyOsvědčení:

Certifikát Asociace vizážistů a stylistů České republiky o absolvování a rozšiřování kvalifikace.


Praktické uplatnění:

Kurz je nejen plnohodnotnou rekvalifikací na obor vizážista, zakončen rekvalifikační zkouškou a osvědčením o získání profesní kvalifikace pro obor Vizážistka, dle Národní soustavy kvalifikací . Osvědčení je veřejnou listinou a prokazuje podobně jako například výuční list, vaší plnou kvalifikaci v oboru. Je nejvyšším možným osvědčením v oboru, které lze získat. Ale v tomto kurzu získáte znalosti a praxi dalekosáhle přesahující rámec běžné rekvalifikace. Uplatníte se v jakékoliv oblasti makeupu.


 

 přihláška
  na
  kurz


Tento kurz se skládá z povinných a nepovinných bloků.  Doporučujeme vám absolvovat každý blog jak povinné tak nepovinné.  Neúčast na povinných blocích je možná pouze z vážných důvodů a je nutné si tento blok nahradit.  Účast v nepovinných blocích je spíše vaší výhodou, případnou neúčast není potřeba nahradit, ale přesto doporučujeme i nepovinné bloky absolvovat.

 V případě že vám během kurzu nastanou vážně důvody pro neúčast jak v povinném, tak nepovinném bloku, umožníme vám jej absolvovat v náhradním termínu.

S obsahovou náplní jednotlivých bloků se seznámíte nejsnáze prostudováním podrobného programu všech obsažených kurzů.

INDIVIDUÁLNÍ VEČERNÍ TRÉNINKY NEJMÉNĚ 4X ZA DOBU KURZU

 

DOMÁCÍ ÚKOLY KTERÉ VÁS POSUNOU DÁLE

 

BOOK

 VYBUDUJETE SI ROZSÁHLÉ PORTFOLIO

ABSOLVUJETE SE MNOU INDIVIDUÁLNÍ LEKCE. PŘI KTERÝCH VÁM PŘEDÁM SVÝCH 25 LET ZKUŠENOSTÍ. CELÝCH 6 MĚSÍCŮ BUDETE MÍT POZICI MÝCH ASISTENTŮ, KOLEGŮ A SPOLUPRACOVNÍKŮ.

ABSOLVUJETE VŠECHNY VIZÁŽISTICKÉ KURZY

Povinný kurz je Vizážista speciál v únoru


Ostatní kurzy je možné absolvovat I v jiném než chronoligickém pořadí, dokonce je můžete v rámci tréninku navštívit I vícekrát po dobu trvání kurzu.