2024 © Asociace vizážistů a stylistů ČR

KURZY vypsané termíny | kurzy individuální | o škole | ubytování | přihláška a pravidla | jdu na kurz

Asociace vizážistů a stylistů

České republiky

MLUVTE A PREZENTUJTE BEZ OBAV

Někdy je těžké zformovat vlastní myšlenky, ale u spousty z nás se projevuje ještě jedna zvláštnost. Jakmile se před obličejem vyskytne objektiv kamery, přepneme do zvláštního zatuhlého módu, najednou se zbytky myšlenek, které jsme při přípravě ještě tušili, že tam někde jsou dostatečně dobře schovávají a v obličeji se zračí stres. S rukama už vůbec nevíme co si počít.

Všechno toto je zcela přirozené a současně zbytečné. Mluvit na kameru může být nakonec vcelku příjemná věc. Pokud k tomu najdete správný přístup.  Vždy, když s vizážistkami potřebuji natočit nějaký krátký komentář, vidím všechny stresové reakce, které se snad jen v tváři mohou zobrazit. Rád bych vám na tomto kurzu ukázal a prakticky vás naučil, jak mluvit na kameru, kam dát ruce a jak se připravit. Podělil se s vámi o to co funguje a čemu se raději vyhněte.

Kurz se výborně doplňuje s uměním prezentace a spojením můžete vytvořit výbornou kombinaci, která vám umožní sdělit svoje myšlenky publiku a divákům a nemusí to být vždycky nutně do televize, dnes jsou vaší diváci hladoví po vašich videích na sociální sítě. Pojďme se naučit jak takové video udělat a jak nebýt zaskočený, pokud se na vás moderátor obrátí s otázkou.

Z kurzu si odnesete nahraný svůj projev.


Náplň výuky:Lektor:


Petr Lukeš

Vizážista, stylista, fotograf. Prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR . S více než sedmnáctiletou praxí v oboru. Se zkušenostmi s prací pro Yves Saint Laurent, Dior, dále celou řadu médií a TV, jako napříkald ČT1, ČT2, ČT24, Nova, Prima, Markýza, Metropol TV.

Časopisy jako Vogue, Style, Hair and Beauty, Dáma, Marianne, Makeup Magazin, řadou novin a časopisů. Dále zkušenostmi s tvorbou trendů a kolekcí a mnohaletou praxí ve výuce makeupu, stylingu, řeči těla a tváře

petrlukes.com

MLUVÍME NA KAMERU

Termín:

4. Března 2018

Cena:

2 250,-


Obtížnost kurzu a požadované předchozí vzdělání:


NeníOsvědčení:

Certifikát Asociace vizážistů a stylistů České republiky o absolvování.


Praktické uplatnění:

 Už nikdy vás neuvede do rozpaků potřeba vyjádřit pár vět na kameru. Dokážete oslovit svou cílovou skupinu a kamera vás bude mít ráda. Skvěle můžete novou schopnost využít třeba ke své propagaci na sociálních sítích a nebo také v televizním studiu.

 


Další možné vzdělávání:

Umění prezentace, Řeč těla, Marketing pro vizážisty a stylisty.

 

 přihláška
  na
  kurz