2017 © Asociace vizážistů a stylistů ČR

LiveZilla Live Help
Kurzy | workshopy | kurzy foto | kurzy osobní | tréninky | o škole | ubytování | přihláška a pravidla | jdu na kurz

Asociace vizážistů a stylistů

České republiky

Rok založení školy:

Petr Lukeš založil školu v roce 1995, v r. 1997 přešla zaběhnutá škola pod vzdělávací Program Asociace vizážistů a stylistů ČR.


Návštěvnost:

během naší existence prošlo školou více než 10 000 frekventantů Přes 50 % z nich absolvovalo dva a více seminářů nebo získalo v Asociaci vizážistů a stylistů ČR většinu svého vzdělání v oboru.


Úspěšnost výuky:

absolventi se formou dotazníku vyjadřují k celkové spokojenosti s formou výuky a odbornou a obsahovou úrovní. Neúspěšné ohlasy jsou pod úrovní 0,3% za období od r. 1995-2010v rámci ankety jíž se účastnilo 339 respondentů v období června až října 2006 jsme zkoumali mimo jiné jaké mají vizážisté a stylisté preference při volbě vzdělávacího zařízení. Podle výsledků ankety je Asociace vizážistů a stylistů ČR jednoznačně nejnavštěvovanějším vzdělávacím zařízením v oboru

Vedle návštěvnosti nás zajímala také obliba jednotlivých vzdělávacích zařízení. Podle ankety mezi vizážisty je pro více než 55% vizážistů v ČR nejoblíbenějším vzdělávacím zařízením na trhu opět  Asociace vizážistů a stylistů ČR. Druhým nejpopulárnějším vzdělávacím zařízením je Cosmea centre s témeř 4%, ostatní vzdělávací zařízení se dle ankety dělí o pozice nepřesahující 3% podíl.


Četnost výuky:

ročně učíme více jak 500 vyučovacích hodin AVS-ČR a další desítky hodin učíme na objednávku klientů.


Skladba výuky:

Učíme jak standartní semináře na úrovni a obsahové náplni shodné s oborovými zvyklostmi v Evropě i ve světě.

U některých seminářů vytvořili autorský systém výuky (Barevná typologie).

Další semináře jsme vytvořili na základě potřeb profesionálů např. PIB, Barevná typologie II a dnes jsou to registrované autorské systémy, které získaly velkou popularitu a udávají směr výuky v oboru.

Jsme jedinou školou která vyvíjí, předává a pomáhá integrovat inovativní pracovní postupy a nové metody práce.


Filozofie práce:

Poskytovat vzdělání v oboru na nejvyšší úrovni, přesahující možnosti čerpání v odborné literatuře.

Vývoj nových směrů a myšlenek v oboru.

To vše při maximální zajištěnosti výuky a v příjemném prostředí v profesionální a přesto přátelské atmosféře.

K výuce využíváme plně vybavené učebny v našich prostorách na Barrandově

K dispozici jsou vám plně vybavené učebny, včetně speciálních pomůcek pro vizážisty, vizážistických židlí, barevnic atd. K dispozici máme také ateliér, uspořádání nám umožňuje přestavbu na jednoduché TV studio pro výuku makeupu na kameru. Disponujeme potřebnou technikou a vybavením k nácviku I těch nejpokročilejších technik práce.

 Uspořádání kino nám umožňuje velkoplošné projekce. Pro váš odpočinek je připraveno také zázemí s kavárnou a občerstvením. Svačinu i oběd je možno podávat v prostorách výuky, nebo využít služeb některé z blízkých restaurací.

 Každý náš frekventant má dostatek prostoru na poznámky i praktické zkoušení.

 Učebny jsou situovány na Prahu 5 a jsou snadno přístupné MHD i automobilem s možností bezproblémového,bezplatného parkování.

Kudy k nám:


MHD:
Nejpohodlnější cesta MHD je využitím tramvajové linky 12, 13, 14 nebo 20 které jsou u nás ze stanice metra Smíchovské nádraží ev. Anděl za cca 12-15 min. Jezdí v intervalu 3-5 minut. Vystoupíte ve stanici Sídliště Barrandov pěšky se vydáte přes Trnkovo nám. dojdete k základní škole, před kterou je socha Pegase a budova po levé straně je naše školící centrum. Vchod je z druhé strany budovy, do leva budovu obejdete a jste u nás. Cesta od tramvaje cca 3 min.  


AUTEM:
Pokud přijíždíte po pražském okruhu tak přes Barrandovský most, jedete ulicí k Barrandovu (od Barrandovského mostu nahoru) po pravé straně odbočíte do ulice Wassermannova. Odbočka je mezi bazénem s tobogánem a čerpací stanici OMV. Po hlavní ulici odbočíte do prava a druhá možnost do prava je ulice V Remízku pak již stačí dojet k našemu poutači a zaparkovat.

Loading...