2017 © Asociace vizážistů a stylistů ČR

LiveZilla Live Help
Kurzy pro profesionály | kurzy pro každého | o škole | ubytování | přihláška a pravidla | jdu na kurz

Asociace vizážistů a stylistů

České republiky

Vizážista který pravidelně nepublikuje své práce na sociálních sítích v podstatě jako by ani nebyl. Jenže kvalita toho co na sociálních sítích vidíme je určující proto, zda budete populární a nebo na okraji zájmu. Naučíme vás vyfotit mobilním telefonem jak sami sebe, tak vaše nalíčené klienty tak, aby vypadaly maximálně atraktivně a profesionálně a stali jste se silnými hráči na Instagramu nebo Facebooku.

Vedle fotografování vás naučíme vytvořit atraktivní krátká videa pro sociální sítě.

Zkrátka naučíme vás, jak proměnit telefon, který nosíte v kapse ze zařízení pro dokumentaci vaší práce v zařízení pro prezentaci vaší práce.Náplň výuky:Požadované vybavení:


Telefon s fotoaparátem, nebo libovolný kompaktní fotoaparát.
 


Lektor:


Petr Lukeš

Vizážista, stylista, fotograf. Prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR . S více než sedmnáctiletou praxí v oboru. Se zkušenostmi s prací pro Yves Saint Laurent, Dior, dále celou řadu médií a TV, jako napříkald ČT1, ČT2, ČT24, Nova, Prima, Markýza, Metropol TV.

Časopisy jako Vogue, Style, Hair and Beauty, Dáma, Marianne, Makeup Magazin, řadou novin a časopisů. Dále zkušenostmi s tvorbou trendů a kolekcí a mnohaletou praxí ve výuce makeupu, stylingu, řeči těla a tváře

petrlukes.com

SELFIE ART

Termín:

19. Května 2019

Cena:

2 210,-

Obtížnost kurzu a požadované předchozí vzdělání:


NeníOsvědčení:

Certifikát Asociace vizážistů a stylistů České republiky o absolvování.


Praktické uplatnění:

Tento kurz vám umožní lépe propagovat sami sebe a svou práci na dnes tak populárních sociálních médiích. A to za použití běžně dostupných prostředků, jako je mobilní telefon nebo běžné kompaktní fotoaparáty.


Další možné vzdělávání:

Mluvíme na kameru, Umění prezentace

 

 přihláška
  na
  kurz