2021 © Asociace vizážistů a stylistů ČR

LiveZilla Live Help

Asociace vizážistů a stylistů

České republiky

Služby pro firmy a instituce:

Realizace může probíhat v našich prostorách na Barradnově a nebo ve vašich prostorách kdekoliv po ČR. Cestovné do 30 km od Prahy neúčtujeme. Cestovné za větší vzdálenost bude připočteno k celkové ceně.

IMAGE MUŽE

__________


Co obléct nejen do práce.

Profi image muže je vlastně procházkou pánským šatníkem kde se seznámíte s každou položkou pánské garderoby. Naučíte se rozpoznat její kvalitu, poznáte jaký má mít správný střih k vaší postavě. Jak sladit barvy materiály a kombinovat vzory.

Představím vám rozdíl mezi módu a trendy a skutečným stylem který respektuje vaší postavu, vaši osobnost i vaše pohodlí.

Program zabere celý den (8 hodin) a je možné ho rozložit do dvou půldenních bloků. Absolvovat jej může jednotlivec i skupina.

kurz styl

OBJEDNAT

IMAGE ŽENY

__________


Co obléct nejen do práce.

Profi image ženy je ntenzivní procházkou dámským šatníkem kde se seznámíte s každou položkou kterou dámská garderoby. Naučíte se rozpoznat její kvalitu, poznáte jaký má mít správný střih k vaší postavě. Jak sladit barvy materiály a kombinovat vzory.

Dozvíte se jak nejlépe koncipovat svůj šatník se zvláštním důrazem na profesní sféru

Program zabere celý den (8 hodin) a je možné ho rozložit do dvou půldenních bloků. Absolvovat jej může jednotlivec i skupina.

kurz styl

OBJEDNAT

BUSINESS MAKEUP

__________


Denní makeup do práce

Každodenní líčení do práce by mělo být rychlé, snadné a bezúdržbové. Přesně takový make-up vás naučím vytvořit tak, aby vystihoval váš obličej a styl . Po osvojení vámi makeup zabere jednotky minut je snadný na provedení a pokud jej provedete správně celý den nebude potřebovat žádnou údržbu.

Budu potřebovat čtyři hodiny vašeho času, během kterých vám předvedu správný postup a také si jej vyzkoušíte.

Tato služba může být individuální i pro skupiny osob.

kurz styl

OBJEDNAT

JAK DOBRÝ JE VÁŠ STYL

__________


Analýza oděvních chyb.

Chcete vědět jak na tom opravdu jste ? Nabídneme vám pohled očima profesionálního stylisty, který na vašem outfitu najde všechna slabá místa.

Pánský i dámský šatník mají každý své zákonitosti a pravidla. Některá jsou sučástí společenských konvencí a norem, jiné známkou dobrého vkusu a další zase odrazem vyspělosti oděvní kultury respektující vývoj oděvu a jeho historii.  Každá společnost, každá komunita má nejen specifický styl odívání, ale také typické soubory chyb a porušení pravidel správného odívaní která jsou pro ní typická.

Odhalíme všechny nedostatky vašeho stylu a dáme vám vědět i míru jejich závažnosti.

Pokud najdeme na vašem stylu nějaké chyby navrhneme vám také jejich řešení.

Není třeba se bát, jsme na vás milí, ale na druhou stranu přiznejme si. Oblékání je činnost kterou děláte každý den a pokud něco dělám každý den měl bych to dělat dobře. Budete mít větší respekt, budete působit lépe a hlavně se budete nesrovnatelně lépe cítit.

Program zabere 2-3 hodiny. Absolvovat jej může jednotlivec i skupina.

kurz styl

OBJEDNAT