2017 © Asociace vizážistů a stylistů ČR

LiveZilla Live Help
Kurzy | workshopy | kurzy foto | kurzy osobní | tréninky | o škole | ubytování | přihláška a pravidla | jdu na kurz

Asociace vizážistů a stylistů

České republiky

Naturel makeup, nazývaný také nahý makeup nebo naked makeup je bezesporu nejoblíbenějším a nejčastěji tvořeným stylem líčení. Je mnoho cest a výtvarných stylů spadajících do této kategorie.Shrnul jsem svých bezmála dvacet let zkušeností s líčením snad tisíce naturel makeupů. A styl který se za léta obohacoval o mnoho triků získaných praxí jsem zcela předělal. Nyní můžete vytvořit přirozenější styl než kdy dříve.”

Petr Lukeš


Super naturel makeup však nabízí mnohem víc. Naprosto novou techniku líčení. Nový způsob jak nanést makeup. Změna textury makeupu, nová technika líčení rtů a jako bonus korekční techniky, které nejsou vidět.
Super naturel makeup navíc až na několik hodin vyhladí vrásky, suchá místa pleti a odstraní suché rty a šupinky. K nesporným výhodám patří že vedle mladistvé plati lze Super naturel makeup s neobvyklou snadností aplikovat klientkám 50+

Výhody této techniky:

Vyhlazuje vrásky až na několik hodin
Funguje na všech typech pleti
Neotírá se ani nebarví
Je přirozenější než jakákoliv jiná technika
Nezdůrazní vrásky
Vyhladí rty
srovnání bez makeupu
naturel makeup
super naturel makeup

Náplň výuky:

Praktické uplatnění:


Od líčení klientů, až po super naturel makeup na fotografii. Jednoduše všude kde potřebujete mimořádně přirozený styl líčení. Přirozenější než jste kdy viděli u standartního naturel makeupu.


Požadované předchozí vzdělání frekventantů:


Kurz je určen pro vizážisty nebo frekventanty ovládající alespoň základní techniky líčení.Osvědčení:


Certifikát Asociace vizážistů a stylistů České republiky o absolvování a rozšiřování kvalifikace.Lektor:


Petr Lukeš, prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR

Petr Lukeš, praxe v oboru od rou 1995, práce pro Yves Saint Laurent, Dior, později tvorba trendů kolekcí pro Salvette, v oboru přednáší od roku 95, od roku 1997 prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR. Praxe při líčení pro módní fotografii, přehlídky, TV a také širokou vlastní klientelu. Od roku 2001 se plně věnuje také módní fottografii. Více o lektorovi najdete na webu petrlukes.com

Super Naturel makeup

srovnání bez makeupu
naturel makeup
super naturel makeup