2024 © Asociace vizážistů a stylistů ČR

KURZY vypsané termíny | kurzy individuální | o škole | ubytování | přihláška a pravidla | jdu na kurz

Asociace vizážistů a stylistů

České republiky

4 dny kurz pokročilých technik (5 dnů se zkouškou pokud máte kurz Vizážista 1)

Kurz určený pro absolventy kurzu Vizážista 1. Zde se naučíte pokročilé techniky makeupu určené pro přehlídky, kameru a fantazijní líčení. Zahrnuje také lepení umělých řas, glamour styly a úpravu obočí. Součástí kurzu je rovněž výuka fotomakeupu a fotografování na modelkách.

Ve spojení s kurzem Vizážista 1 vám tento kurz umožní revalifikaci s Akreditací Ministerstva školství mládeže a v případě absolvování kurzů Vizážista 1 a Vizážista 2 je možné zdarma absolvovat zkoušku odborné způsobilosti (v hodnotě 3900,-) podle Národní soustavy kvalifikací po jejímž úspěšném absolvování získáte osvědčení o profesní kvalifikaci ve smyslu zákona č. 179/2006 Sb. o uznávání výsledků dalšího vzdělávání. Získané osvědčení je veřejnou listinou podobně jako výuční list v oboru.


Náplň výuky:

1. den2. den


3. den

 


4.den


5. den (v případě že máte absolvovaný kurz Vizážista 1)


V případě že budete chtít absolvovat zkoušku odborné způsobilosti je potřeba k ní podat samostatnou přihlášku.Lektor:


Petr Lukeš, prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR

Petr Lukeš, praxe v oboru od rou 1995, práce pro Yves Saint Laurent, Dior, později tvorba trendů kolekcí pro Salvette, v oboru přednáší od roku 95, od roku 1997 prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR. Praxe při líčení pro módní fotografii, přehlídky, TV a také širokou vlastní klientelu. Od roku 2001 se plně věnuje také módní fotografii. Více o lektorovi najdete na webu petrlukes.com


VIZÁŽISTA II. ADVANCED SKILLS

Termín:
  

26.-29.2 (1.3.) 2024

29. Července - 1.(2.) Srpna 2024


Cena:

10 990,-Obtížnost kurzu a požadované předchozí vzdělání:V tomto případě potřebujete mít absolvovaný kurz Vizážista I. - Basic Skills. Případně nabyté znalosti například praxí či jinou formou na úrovni kurzu Vizážsta I.

V případě že chcete absolvovat kurz ve spojení s kurzem Vizážista 1 a absolvovat rekvalifikační zkoušku a zkoušku odborné způsobilosti ve smyslu zákona č. 179/2006 Sb. o uznávání výsledků dalšího vzdělávání. Pak je potřeba splnit podmínku minimálně 18 let věku a prokázat se vlastnictvím zdravotního průkazu pracovníka v potravinářství, který vám vystaví váš obvodí lékař.


Osvědčení:

Certifikát Asociace vizážistů a stylistů České republiky o absolvování. V případě že jste absolvovali s kurzem Vizážista 1 získáte osvědčení o rekvalifikaci v oboru Vizážista a v případě úspěšného složení zkoušky získáte rovněž Osvědčení o získání profesní kvalifikace pro obor Vizážistka dle Národní soustavy kvalifikací  Osvědčení je veřejnou listinou a prokazuje podobně jako například výuční list vaší kvalifikaci v oboru.Další možné vzdělávání:

Po kurzu jste připraveni k obsolvování víkendových specializovanýc kurzů pro středně pokročilé i pokročilé vizážisty.

 

 přihláška
  na
  kurz


Forma výuky:
Prezenční výuka. Na tento kurz musíte přijet k nám do učeben v Praze na Barrandově

UČEBNA