2024 © Asociace vizážistů a stylistů ČR

KURZY vypsané termíny | kurzy individuální | o škole | ubytování | přihláška a pravidla | jdu na kurz

Asociace vizážistů a stylistů

České republiky

10 dní 80 hodin výuky

Rekvalifikační kurz Vizážista pro plné zvládnutí oboru Vizážista. Na tomto kurzu se naučíte vše potřebné pro zvládnutí oboru. Provedeme vás od prvních kroků, kdy vám vysvětlíme správné postupy a metodiku vizážistické práce a postupně s každým dnem budeme zvyšovat obtížnost a zvládat sofistikovanější a pokročilejší postupy. Tak, aby vám absolvování kurzu přineslo ucelený soubor teoretických a praktických znalostí, které profesionální vizážista musí mít. Velká část je věnována individuálnímu přístupu a praktickým cvičením při kterých rozvíjíme vaši kreativitu a zlepšujeme techniku. Naučím vás také řadu triků a vychytávek plynoucí z naší dlouholeté praxe.

Tento kurz je plně v souladu s kvalifikačním standardem určeným v Národní soustavě kvalifikací pro povolání Vizážistka kód: 69-035-M. V případě úspěšného absolvování kurzu získáváte osvědčení o absolvování, osvědčení o rekvalifikaci s akreditací Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky a osvědčení o profesní kvalifikaci ve smyslu zákona č. 179/2006 Sb. o uznávání výsledků dalšího vzdělávání. Získané osvědčení je veřejnou listinou podobně jako výuční list v oboru.Náplň výuky:

1. den


2. den


3. den

 


4.den


5. DenMezi dvěma pětidenními bloky je zařazeno dvoudenní volno.


6. den7. den


8. den

 


9.den


10. den


Náplň výuky je orientační a drobné změny v pořadí jednotlivých dovedností jsou přípustné tak, aby odpovídaly aktuálním potřebám a zejména tempu posluchačů na kurzu. Kurz však vždy vychází a dodržuje kvalifikační standart pro povolání Vizážistka dle Národní kvalifikce kód: 69-035-M


Pro přihlášení na kurz je potřeba vyplnit ještě samostatně přihlášku ke zkoušce odborné způsobilosti.Lektor:


Petr Lukeš, prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR

Petr Lukeš, praxe v oboru od rou 1995, práce pro Yves Saint Laurent, Dior, později tvorba trendů kolekcí pro Salvette, v oboru přednáší od roku 95, od roku 1997 prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR. Praxe při líčení pro módní fotografii, přehlídky, TV a také širokou vlastní klientelu. Od roku 2001 se plně věnuje také módní fotografii. Více o lektorovi najdete na webu petrlukes.comVIZÁŽISTA REKVALIFIKACE

Termín:

22. Července - 2. Srpna 2024

13.-24. Listopadu 2024


Mezi dva pětidenní bloky je zařazeno dvoudenní volno

Cena:

19 590,-


Obtížnost kurzu a požadované předchozí vzdělání:


V tomto případě není požadováno předchozí vzdělání ani praxe v oboru. Pro absolvování zkoušky v oboru Vizážistka dle Národní kvalifikce kód: 69-035-M je potřeba dosáhnout věku 18 let a mít platný zdravotní průkaz, který vám vystaví váš obvodní lékařOsvědčení:

Kurz je plnohodnotnou rekvalifikací na obor vizážista zakončen rekvalifikační zkouškou a osvědčením o získání profesní kvalifikace pro obor Vizážistka dle Národní soustavy kvalifikací Osvědčení je veřejnou listinou a prokazuje podobně jako například výuční list vaší plnou kvalifikaci v oboru. Je nejvyšším možným osvědčením v oboru které lze získat.


Praktické uplatnění:

Kurz vás připraví na profesní dráhu vizážistky. Můžete si udělat ŽL nebo se nechat zaměstnat v oboru.


Další možné vzdělávání:

Po kurzu jste připraveni k obsolvování všech specializovanýc kurzů pro středně pokročilé i pokročilé vizážisty.

 

 přihláška
  na
  kurz


Forma výuky:
Prezenční výuka. Na tento kurz musíte přijet k nám do učeben v Praze na Barrandově

UČEBNA