2017 © Asociace vizážistů a stylistů ČR

LiveZilla Live Help
Kurzy | workshopy | kurzy foto | kurzy osobní | tréninky | o škole | ubytování | přihláška a pravidla | jdu na kurz

Asociace vizážistů a stylistů

České republiky

Vizážista speciál


Nejdelší a nejobsáhlejší kurz vizážistiky v ČR. 112 hodin výuky během 14 dnů. V ceně kurzovného jsou zahrnuty profesionální fotografie v hodnotě 2000,-Kč a pro úspěšné absolventy navíc členství v AVS-ČR v programu gold za 1750,-.

Chcete-li se stát profesionálním vizážistou a upřednostňujete semináře, které vám předají co nejvíce informací najednou, je pro vás Vizážista speciál převratný právě formou výuky, která vyhovuje každému, kdo před rozložením jednotlivých vzdělávacích bloků na delší časové období dává přednost intenzivnímu vzájemně provázanému balíku vědomostí v jednom bloku.

14 dnů intenzivního tréninku od základních technik až po zvládnutí náročných postupů profesionální práce.

Náplň výuky:


1. den


2. den


3. den

 


4.den


5. Den


6. den


7. den8. Den9. den


10. den

 


11.den12. den


13. den14. denPraktické uplatnění:


S  kurzem máte kvalitní a informace pro start v oboru Vizážistiky a barevného poradenství a stylingu. Kurz je nejobsáhlejší svého druhu v ČR a současně patří k nejprestižnějším. Je preferován u řady klientů jako požadavek na vzdělání.
Požadované předchozí vzdělání a požadavky pro absolvování kurzu:


Minimálně věk 18 let

Zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství, který vám vystaví váš obvodí lékař.


Osvědčení:


Certifikát Asociace vizážistů a stylistů České republiky o absolvování. V případě že jste absolvovali s kurzem Vizážista 1 získáte osvědčení o rekvalifikaci v oboru Vizážista a v případě úspěšného složení zkoušky získáte rovněž Osvědčení o získání profesní kvalifikace pro obor Vizážistka dle Národní soustavy kvalifikací  Osvědčení je veřejnou listinou a prokazuje podobně jako například výuční list vaší kvalifikaci v oboru.Lektor:


Petr Lukeš, prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR

Petr Lukeš, praxe v oboru od rou 1995, práce pro Yves Saint Laurent, Dior, později tvorba trendů kolekcí pro Salvette, v oboru přednáší od roku 95, od roku 1997 prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR. Praxe při líčení pro módní fotografii, přehlídky, TV a také širokou vlastní klientelu. Od roku 2001 se plně věnuje také módní fottografii. Více o lektorovi najdete na webu petrlukes.comNatálie Hostačná, vizážistka, stylistka, Asociace vizážistů a stylistů ČR

Má zkušenosti s prací pro významná nakladatelství v oblasti módy. Podílela se an mnoha reklamních, televizních a dokumentárních projektech a rovněž videoklipech. V roce 2000 začala vzděláním v Asociaci vizážistů a stylistů ČR. Brzy nato se stala nedílnou součástí našeho týmu a jednou z předních vizážistek současné módní tvorby.  nataliehostacna.com

Další možné vzdělávání:


Kurz je možno doplnit o PIB, Profesionální image muže,  Fotomakeup II. a III.  Účes pro vizážisty. Glamour makeup a nebo se dále zdokonalovat na Letní škole.

Ilustrační foto a Práce žáků na kurzu
 foto © Petr Lukeš